Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Ronaldo Commandante CR7

Real Madrid’ in başarılı oyuncusu Cristiano Ronaldo Portekiz Gazetesi Abola tarafından devrimci Che Guavera’ ya benzetildi.

2014 Dünya Kupası ‘na adını altın harflerle yazdırarak muhteşem başarıya imza atan Cristiano Ronaldo ülkesinin yüksek tirajlı gazetesi Abola tarafından devrimci Che Guavera’ ya benzetildi.

İsveç’i adeta tek başına deviren Cristiano Ronaldo ülkesinde milli kahraman ilan edildi.

Real Madrid’ li Cristiano Ronaldo tüm dünya otoriteleri tarafından eşsiz bir futbolcu olarak kabul ediliyor.

Portekiz’in günlük yayınlanan yüksek tirajlı gazetesi Abola bugün çıkan sayısında Cristiano Ronaldo’yu Küba devriminin önde gelen lideri Arjantinli Che Guavera ile özdeşleştirerek Comandante CR7 teşekkürler herkes saygı duysun başlığını attı.

Tek başına bir fenomen haline getirilen Cristiano Ronaldo’nun Che’ye benzetilmesi yıldız futbolcu’da çok duygulandırdı ve ” Ülkemin ve halkımın gözünde Commandante Che Guavera gibi bir insan kadar değerli görülmek beni duygulandırdı” açıklamasını yaptı.

Kaynak :NationalTurk

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
2014 Brezilya Ronaldo, Abola Gazetesi, Brezilya 2014 Dünya Kupası, Che Guavera, Che Guavera Haberleri, Che Guavera Ronaldo, Commandante Che Guavera, Cristiano Ronaldo, CRY7, Dünya kupası Haberleri, Portekiz, Ronaldo, Ronaldo Brezilya 2014,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5