Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Yılbaşı İspanya Turları – Turu

14 Aralık, 2010 | 18:38 |

Yılbaşı İspanya Turları ile 2011 e hızlı bir başlangıç yapacak olan ülke ışıl ışıl caddeleri ile yeni yıla hazır.

2011’ e yurtdışında girmek isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi olan İspanya Yılbaşı Turları, katılan misafirlerine unutulmaz anlar yaşatıyor. Yılın her mevsiminde tercih edilen İspanya’ da sınırsız eğlencenin tadını  İspanyol Şarkıları ile ve Flemenko büyüsü ile Yılbaşında da yaşamak isteyenler şimdiden seyahat acentelerinin yolunu tuttular.

Yılbaşı İspanya Turları için satışların ve taleplerin yoğunluğundan bahseden tur operatörleri satışların gayet iyi ve İspanya’ nın Yılbaşı için hazır olduğunu belirtiyorlar. İspanya’ nın en ünlü meydanlarında İspanyol Müzikleri eşliğinde dansın ve dünyaca ünlü şarapların tadını çıkarırken farklı bir yılbaşı programı ile kendinize güzel bir hediye verebilirsiniz.

Yılbaşı Turlarında İspanya’ nın bir çok farklı şehirlerine şimdiden hazırlıkları tamamlanan yılbaşı partileri Türkiye’den olduğu gibi dünyanın birçok ülkesinden de talepler ve rezervasyonlar olduğunu belirten İspanyol Otelciler hala karar verememiş olan yolcuların bir an önce seyahatlerini netleştirmeleri gerektiği aksi halde son günlerde otellerde yer bulmak konusunda sıkıntı yaşayabileceklerini belirttiler.

Barcelona,Madrid, Granada, Sevilla gibi büyük şehirlerin sokak süslemeleri ve ışıklandırmaları Yılbaşı Turlarında İspanya’ yı tercih edecek  olanları büyüleceğe benziyor.

Yılbaşı İspanya Turları ve Turu Hakkında Herşey İçin; WTS’ i arayabilirsiniz.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
2011 İspanya Yılbaşı, 2011 Yılbaşı İspanya, İspanya 2011, İspanya Yılbaşı, Yılbaşı İspanya Turları, Yılbaşı İspanya Turu, Yılbaşı Turları ispanya,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5