Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

World Travel Service 12. Yıl İspanya Promosyonu

28 Kasım, 2011 | 16:37 |

World Travel Service – WTS  12. yılına özel olarak düzenlediği promosyonlar ile İspanya’da Barcelona ve Madrid olmak üzere  4 ülke 9 noktada 12. yılını kutluyor.

WTS World Travel Service turizmdeki 12. yılına özel olarak misafirlerine 4 ülke 9 noktada çok özel bir promosyon yaptığını açıkladı.

WTS Avrupa, Uzakdoğu, Ortadoğu, Amerika, Latin Amerika, Güney Afrika, Balkan ülkelerine grup ve münferit programlar hazırlıyor.  World Travel Service 12. yılını kutlarken, yolcularına da çok özel promosyonlar hazırladı.

World Travel Service İspanya Promosyonu

World Travel Service İspanya Madrid Barcelona’ ya da “3 gece kal 2 gece öde” promosyonunu uyguluyor. 12. yılına özel olarak  “3 gece kal 2 gece öde” promosyonunu açıkladı.

İspanya promosyonuna taleplerin oldukça yoğun olduğunu belirten şirket yetkilileri İspanya’ nın vazgeçilmez şehirleri olan Madrid ve Barcelona’ yı görmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat olduğunun da altını çiziyorlar.

İspanya turları ile her sene binlerce kişiyi Avrupa’ nın bu vazgeçilmez ülkesine gönderen WTS Seyahat Acentesi 12. yıla özel düzenlediği kampanya ile de hem yolcularına unutulmaz bir tatil hediye ediyor hemde İspanya Turizminin canlanmasında önemli bir rol oynuyor.

WTS ‘nin ilk promosyonu: 4 ülkede 9 noktaya  ”3 gece kal 2 gece öde”

World Travel Service promosyonlarının ilki  4 ülke 9 noktada yolcularını 2 gece konaklama ücreti karşılığında 3 gece konaklatıyor. WTS ‘den yapılan açıklamaya göre; Dubai turlarında, İspanya turlarında 2 , İtalya turlarında 4 , Yunanistan turlarında 2 noktada “3 gece kal 2 gece öde” promosyonu uygulanıyor.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona, İspanya, İspanya Barcelona Madrid, İspanya Promosyonu, İspanya Turizmi, İspanya Turları, Madrid, World Travel Service, World Travel Service İspanya, World Travel Service İspanya Promosyonu, World Travel Service WTS, WTS, WTS Avrupa, WTS Seyahat Acentesi, WTS Tur operatörü,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!