Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Sienna Miller ve Jude Law İbiza’da tatil keyfi yapıyor

09 Ağustos, 2010 | 12:14 |

Sienna Miller ve Jude Law İbiza’da tatil keyfi yapıyor.

Jude Law ve Sienna Miller İspanya’nın en renkli adası İbiza’da adeta aşk tazeliyor.

Uzun zamandır ayrı olan ve 2009 yılında barışarak yeniden nişanlanan Sienna Miller – Jude Law çifti İbiza’da meraklı bakışlara aldırış etmeden aşklarını yaşıyorlar.

Sienna Miller her yaz tatilini geçirdiği İbiza’da sevgilisi ile tatilin tadını çıkartırken çiftin birbirlerinden biran olsun ayrılmamaları ve birbirlerini öpücüklere boğmaları gözlerden kaçmadı.

Çiftin birbirlerine bu denli bağlanması ve mutluluk pozları vermeleri akıllara yakın zamanda evlenebilecelerini getirdi.

İspanya’nın en ünlü tatil destinasyonlarından İbiza her yıl dünyanın her yerinden birçok kişiyi ağırlıyor. Özellikle gece hayatı ve sınırsız eğlencesi ile ünlü olan İbiza’nın müdavimi olan ünlülerin başında Leonardo DiCaprio, Penelope Cruz, Diego ve Katie Price geliyor.


 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Diego, İbiza Eğlence, İbiza gece hayatı, İbiza turları, İspanya İbiza, İspanya Turu, Katie Price, Leonardo DiCaprio, Penelope Cruz, Sienna Miller İbiza, Sienna Miller Jude Law İbiza, Sienna Miller Jude Law İbiza Aşk, Sienna Miller ve Jude Law Aşkı, Sienna Miller ve Jude Law Evleniyor, Sienna Miller ve Jude Law İbiza'da,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. Sinem Tarkanoğlulları - 26 Ağustos 2010 | 17:55

    İbiza kesinlikle süperr, giderseniz en meşhur gece kulübü olan pasha’ya mutlaka gidin, ben geçen hafta ordaydım Laporta ve birçok ünlü buradaydı

5