Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Real Madrid Kadrosu Mesut Özil ‘e On Numara Dedi

29 Ocak, 2011 | 16:16 |

Real Madrid Kadrosu Mesut Özil ‘e On Numara Dedi

Real Madrid Kadrosu Mesut Ozile On Numara DediReal Madrid ‘in 10 numarası artık başarılı futbolcu Mesut Özil. Büyük başarılara imza atan Özil kendisine yakışan forma numarasını aldı.

Mesut Özil oynadığı müthiş futbol ile Real Madrid‘ in başarısına başarı katan futbolcu artık On Numara lı formayı giyecek. Mesut Özil’ in eski 23 numaralı forması ise Real Madrid’ in yeni transferi Emmanuel Adebayor giyecek.

Mesut 10 numarayı hakediyor

Real Madrid Teknik Kadrosu yaptığı açıklamada ”Takımda 10 numaralı formayı en teknik futbol zekası yetenekleri üstün futbolcular taşır. Mesut da bunu hak ediyor”dedi.

Mesut Özil ise 10 numaralı formayı aldıktan sonra futbol hayatı boyınca 10 numarayı düşlediğini söylerken sözlerine “Bana layık görülen 10 numaralı formayı en layıkıyla taşımak için çok ama çok çalısacağım. Hedefim İspanya şampiyonluğu yanında kupayı da havaya kaldırıp çifte zafer kazanmak” diye devam etti.

Kaynak: NationalTurk

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Emmanuel Adebayor, İspanya Şampiyonluğu, Mesut On Numara, Mesut Ozil, Mesut Özil Forma Numarası, Mesut Özil Forması, Mesut Özil On Numara, Real Madrid Kadrosu, Real Madrid Yeni Transfer,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. SAMIR - 04 Şubat 2011 | 08:37

    SUPER SEKILLERDI