Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Dünya Real Madrid Barcelona Maçlarına kilitlendi / İspanya Ligi

16 Mart, 2011 | 10:24 |

Dünya İspanya’ nın en büyükleri olan Real Madrid – Barcelona Maçlarına kilitlendi. / İspanya Ligi

La Liga’ nın iki muhteşem takımı Barcelona ve Real Madrid önce El Clasico 17 Nisan’ da sonrada 20 Nisan 2011′ de İspanya Kral Kupası Final Maçında karşı karşıya gelecekler. / İspanya Ligi

İspanya Futbol Dünyasının yanı sıra tüm dünyanın nefeslerini tutarak bekledikleri İspanya Ligi Real Madrid Barcelona El Classico Şampiyonluk Maçı 17 Nisan 2011 de Madrid Santiago Bernabéu Stadyumunda oynanacak. Türkiye’ den olduğu gibi dünyanın bir çok ülkesinden ezeli rakipleri izmek için furbolseverler İspanya Madrid’ e gidecekler. Maç biletlerinin neredeyse tükendiği bildiriliyor.

Mourinho’ nun öğrencileri Guardiola’ nınkilere karşı. Real Madrid Barcelona 17 Nisan 2011 maçı için aylar öncesinden uçak biletlerini ve otel rezervasyonlarını yaptıranlar son dakikaya bırakanlara göre bir hayli şanslılar.

İspanya Kral Kupası’ nda Real Madrid Barcelona ‘ya yoğun ilgi

İspanya’da 20 Nisan tarihinde Real Madrid ve Barcelona‘ nın yeninden karşı kaşıya geleceği Valencia ‘ da oynanacak Kral Kupası finalini izlemek için her iki takımın klüplerinden rekor talepler geliyor.

İspanya Kral Kupası final maçı 20 Nisan 2011 tarihinde Valencia’ daki 53 bin kişilik Mestella Stadında oynanacak maç için İspanya Futbol Federasyonu her iki kulübe de 19 bin 714’er koltuk tahsis ederken, Real Madrid aldığı biletlerin yüzde 75’ini, Barcelona ise yüzde 68’ini üyelerine tahsis etme kararı aldı.

Real Madrid Barcelona 21 yıl aradan sonra Kral Kupası finalinde karşı karşıya geliyorlar.

İspanya Kral Kupası’ nı Barcelona 25, Real Madrid 17 kez kazandı.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona ve Real Madrid, El Clasico 17 Nisan, İspanya Futbol Dünyası, İspanya Kral Kupası, İspanya Kral Kupası Final Maçı, İspanya Ligi, Kral Kupası Final Maçı, Real Madrid - Barcelona Maçları, Real Madrid Barcelona, Real Madrid Barcelona El Classico, Santiago Bernabéu Stadyumu, Valencia Mestella Stadı,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5