Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Real Madrid – Barcelona maçını yerinde izlemek için son gün 18 Kasım

11 Kasım, 2011 | 18:06 |

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service (WTS) ile Barcelona Kulübü işbirliğinde düzenlenen büyük promosyonun tarihleri gelen yoğun talepler nedeniyle 18 Kasım ‘a kadar uzatıldı.

15 Kasım ‘a kadar geçerli olan büyük promosyonun artan talepler doğrultusunda 18 Kasım ‘a kadar uzatıldığı duyuruldu.

Türkiye ve dünyadaki herkesin yararlanabileceği promosyon, 18 Kasım ‘a kadar WTS ile irtibata geçerek maç biletini alan herkese, Madrid‘te 10-12 Aralık tarihleri arasında bedava otel konaklaması verilmesini kapsıyor.

Bu büyük promosyonda, 18 Kasım ‘a kadar Real Madrid – Barcelona karşılaşmasına rezervasyon yaptıracak herkese 2 gece bedava otel konaklaması verilecek. Promosyon 4 ve 5 yıldızlı oteller için geçerli olmamakla birlikte yalnızca 3 yıldızlı oteller için geçerli olacak.

WTS yetkilileri, bu tarihten sonra kampanyanın uzatılmasının mümkün olmayacağını, gidecek olan taraftarların işlemlerini 18 Kasım ‘a kadar yaptırması gerektiğini bildirdi.

FIFA 2010 Dünya Kupası Resmi Tur Operatörü olan WTS, spor organizasyonlarındaki deneyimi ile yılın her dönemi özellikle yurtdışındaki maçlara organizasyonlar düzenliyor. WTS ‘nin , spor turları kapsamında 11 Aralık ‘ta gerçekleştirilecek olan Real Madrid – Barcelona maçı için yolcularına hazırladığı bu özel promosyondan yararlanmak isteyenler, 18 Kasım ‘a kadar wts@wts.com.tr adresine mail atabilir ya da 0 212 237 90 60 nolu telefondan WTS ‘ye ulaşabilirler.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona Kulübü, FIFA 2010 Dünya Kupası, Maç turları, Real Madrid Barcelona, Real Madrid Barcelona maçı, Real Madrid Barcelona maçı promosyon, World Travel Service, World Travel Service promosyon, WTS,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5