Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Racing Santander 1 – Real Madrid 3 / İspanya Ligi

07 Mart, 2011 | 10:36 |

İspanya La Liga 27. Haftasında Mesut Özil Fırtınası Racing Santander: 1 – Real Madrid: 3

La Liga’ nın 27. Haftasında Racing Santander ile karşı karşıya gelen Real Madrid Mesut Özil’ in yaptığı iki asist ile maçı 3-1 kazandır.

Ezeli rakibi Barcelona’ nın La Liga da 10 puan gerisine düştükten sonra düşen Real Madrid Racing Santander Maçı’nda farkı yeniden 7 puana indirdi.

Real Madrid Racing Santander karşısında zorlanmazken Mesut Özil’in asistleri görülmeye değerdi.

Real Madrid Racing Santander 3-1 Golleri

Real Madrid’e galibiyeti getiren goller Karim Benzema (2) ve Emmanuel Adebayor’dan geldi. Racing Santander Real Madrid mücadelesinin ilk yarısı Benzema ve Adebayor’un golleriyle 2-0 sona ererken ikinci yarıda seyircileri daha heyecanlı bir karşılaşma bekliyordu.

53. daikada Racing Santander Pinillos ile bir penaltı kaçırdı. 70. dakikada Kennedy Bakırcıoğlu ile gelen gol Racing Santander’i umutlandırsa da 5 dakika sonra Karim Benzema bir kez daha topu filelerle buluşturarak Real Madrid’in farkı tekrar 2′ye çıkarmasını sağladı. 85. dakikada bu kez Real Madrid Adebayor ile bir penaltı kaçırdı. Karim Benzema’nın golü ile Real Madrid Racing Santander karşılaşması 3-1 bitti.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Emmanuel Adebayor, İspanya La Liga, İspanya Ligi, Karim Benzema, Racing Santander, Racing Santander 1 Real Madrid 3, Real Madrid, Real Madrid Mesut Özil, Real Madrid Racing Santander, Real Madrid Racing Santander Golleri,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5