Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Pedro Almodovar Penelope Cruz’ u anlattı

18 Kasım, 2011 | 10:56 |

İspanyol yönetmen Pedro Almodovar’ dan Penelope Cruz hakkında çok özel açıklamalar.

Pedro Almodovar, Penelope Cruz ‘un en büyük hayali olan anneliği tattıktan sonra çok daha mutlu bir kadın olduğunu söyledi. Pedro Almodovar, “Penelope anne olduktan sonra dünyanın en mutlu kadını oldu” şeklinde açıklama yaptı.

Ünlü yönetmen, arkadaşı Penelope Cruz için aşık olduğu adamla evli olduğunu ve Leo adındaki bebeğini kucağına aldıktan sonra da en büyük hayalini gerçkleştirdiğini söyledi. Almodovar, Cruz ‘un filmlerde anne rollerini canlandırırken, sık sık “bende anne olmak istiyorum” dediğini anımsattı.

Pedro Almodovar ayrıca, Javier Bardem ile evli olan 37 yaşındaki Penelope Cruz ‘un her onbeş günde bir kendisine bebeğinin fotoğraflarının gönderdiğini de söyledi. Pedro Almodovar ” Leo ‘nun nasıl büyüdüğünü görüyorum.Öyle güzel bir gülüşü var ki hayal edemezssiniz. Muhteşem bir bebek” dedi.

Kaynak : NationalTurk.com

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Pedro Almodovar, Penelope Cruz, Penelope Cruz anne, Penelope Cruz anne oldu, Penelope Cruz Javier Bardem, Penelope Cruz Javier Bardem Aşkı, Penelope Cruz Pedro Almodovar, yönetmen Pedro Almodovar,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!