Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

2. Türk Madrid’te

09 Mayıs, 2011 | 19:26 |

Gösterdiği performansla Borussia Dortmund’un şampiyonluğunda büyük pay sahibi olan milli futbolcumuz
Nuri Şahin Real Madrid ile resmen anlaştı.
Nuri Şahin Real Madrid ‘te…

Medya Oluşum bünyesindeki yayın kuruluşlarından Futbolistan.net’in haftalar öncesinde duyurduğu transfer artık resmiyet kazandı. Futbolistan.net, Nuri Şahin’in Real Madrid’e transfer olacağını 2 hafta önce kesin bir dille okuyucularına aktarmıştı.

Borussia Dortmund ve A Milli takımın yıldızı Nuri Şahin Real Madrid ‘le anlaştığını açıkladı. Real Madrid de resmi internet sitesinden Nuri Şahin ile 6 yıllığına anlaştığını “Nuri, Real Madrid’e imza atacak” başlığı ile duyurdu. Nuri Şahin’in Real Madrid’de yıllık 2.5 milyon Euro alacağı öğrenildi. Nuri, Signal İduna Park’ta düzenlediği basın toplantısında menajeri Reza Fazeli ve bazı Dortmund’lu yöneticilerle birlikte açıklamalarda bulundu. Nuri, sezonu kapatmasına neden olan sakatlığının sorun olmayacağını belirterek “Hayallerimin takımına gidiyorum. Eşsiz bir fırsatı kaçıramazdım” dedi.

Basın toplantısının ardından NTV Spor yayınına bağlanan Nuri Şahin Real Madrid serüvenini anlattı. Türk milli takımında oynayıp Real Madrid’e transfer olarak “Mesut Alman milli takımında oynadığı için Real Madrid’e gidebildi” yorumlarını yıktığı ve Türk futbolculara önder olduğu yönündeki yorum üzerine Nuri Şahin şunları söyledi:

“Önderlik yaptığımı düşünmüyorum. Çünkü o zaman Mesut’un bugüne kadar başardıkları geri plana atılır. Öyle düşünmek istemem. Ben her zaman Türkiye’yi Avrupa’da temsil etmek istediğimi söyledim. Bu benim için büyük bir gurur. Benim hayallerim bugün gerçek oldu. Gençler hem Mesut’la hem benle gurur duyabilirler. Buradaki çocuklar son zamanlarda daha çok Almanya’yı tercih ediyor. Benden sonra inşallah Türkiye milli takımını seçerler. Jose Mourinho ile görüştüm. Telefonla konuştuğum kişinin Mourinho olduğuna inanmadım başta. Benim genç yaşıma rağmen Dortmund’da liderlik görevi üstlenmemin kendisini çok etkilediğini ve takımında beni görmek istediğini söyledi.”

Nuri Şahin Real Madrid transferinin ardından NTV Spor’a konuştu. Video için tıklayın >

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Nuri Real Madrid, Nuri Şahin, Nuri Şahin Dortmund, Nuri Şahin Madrid, Nuri Şahin Real Madrid, Nuri Şahin Real Madrid transferi, Nuri Şahin Transfer, Nuri Şahin Video, Real Madrid Transfer, Transfer Haberleri,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5