Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Mourinho : “Özil gönlümüzü kazandı” / Basın Toplantısı

09 Şubat, 2011 | 10:05 |

Mourinho : ” Ozil gönlümüzü kazandı” / Basın Toplantısı

Real Madrid ’in Real Sociedad ’ı 4-1 yenmesinin ardından basın toplantısı yapan  Mourinho, Türk asıllı Alman oyuncusu Mesut Özil için “Gönlümüzü kazandı” dedi.

Real Madrid ’in Real Sociedad ’ı 4-1 yenmesinin ardından basın toplantısı yapan Jose Mourihno, “Rotasyonlar yapabiliyoruz. Bu bazı oyunculara dinlenme fırsatı ve kazanmamız için lazım olan anlarda daha iyi oynama fırsatı veriyor” dedi.

Jose Mourinho yaptığı açıklamada sözlerine “Burada şampiyonluk kazanmak için varım. Ancak sezonu ikinci sırada tamamlasak da bu son değil. Burada önemli olan, şampiyonluğu elimizle vermek değil. Görevimizi iyi yapıp, sezonu ikinci sırada tamamlasak bile tatile başımız dik başlayabiliriz. Matematik olarak da şampiyonluğu kazanma şansımız var” diye devam ederken Ronaldo ‘yu da es geçmedi. Mourinho Ronaldo için “Sezonun geri kalan bölümünde gol atamasa bile La Liga’daki gidişi fantastik. Bunun altını çizmek istiyorum. Sürekli yeteneğinin ve heyecanının limitlerinde oynuyor. Takımı içen her şeyini veriyor. Gol atıp atmaması önemli değil. Onun yerine tercih yapmam” şeklinde açıklamalar yaptı.

Mesut Real Madrid’in 10 Yılına Damgasını Vuracak

Mesut Özil ’in, Real Madrid ve kilit oyuncusu olduğu Almanya milli takımı ile bir çok sorumluluk aldığını dile getiren Mourinho, “Bu sorumluluklarını iyi bir şekilde ylerine getiriyor. Yeni şeylere kolaylıkla uyumluluk sağlıyor. Bugün Di Maria’nın pozisyonunda oynadı ve doğal mevkisinde oynuyormuş gibi performans sergiledi. Real Madrid’in gelecek 10 yılının fantastik oyuncusu olacak. Bizim, takım ve taraftarların gönlünü kazandı” yorumunu yaptı.

Kaynak: NationalTurk

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Di Maria, İspanya La Liga, Jose Mourinho, La Liga, Mesut Ozil, Mesut Ozil Real Madrid, Mourinho, Mourinho Basın Toplantısı, Mourinho Ronaldo, Real Madrid, Real Sociedad,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5