Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Monica Cruz her yıl İbiza’da

11 Ağustos, 2010 | 19:09 |

Ünlü plajları ve eğlenceleriyle meşhur olan İbiza adası sosyetenin de göz bebeği.

İbiza tutkunu ünlüler arasında en çok dikkat çeken kuşkusuz, dünyaca ünlü İspanyol oyuncu Penelope Cruz’un kardeşi Monica Cruz.

Düzgün fiziği, seksi bikinileri ve neşeli tavırları ile dikkat çeken Monica Cruz her yıl tatil için sınırsız eğlenceleri ile ünlü İbiza’yı tercih ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda İbiza tatilinde yine objektiflere sereserpe yakalanan Monica Cruz’un fotoğraflarını görenler Penelope’tan daha güzel olduğu yorumlarını bile yapmışlardı.

Ibiza’daki pozlarıyla dünya magazin basınında geniş yer bulan Cruz’un, güzelliği ve yeteneği son zamanlarda ablasından daha fazla dikkat çekmeye başladı.

İbiza’da paparazilerin göz hapsinde olan Monica Cruz, her yıl, ilgiden oldukça memnun bir şekilde paparazzilere cüretkar pozlar vermekten kaçınmıyor.

Bu yıl da İbiza adasında tatil yapan Monica Cruz’un gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkarttığı, yine herkesin ilgi odağı olmayı başardığı söyleniyor.


 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Bilgisayar Fuarı, İbiza, İbiza Adası, İbiza Barları, İbiza Eğlence, İbiza otelleri, İbiza plajları, İbiza Sahilleri, İbiza Sosyete, İbiza Tatili, İbiza turları, İspanya Tatil, İspanya Turları, Magazin, Magazin Gazetesi, Magazin Haberleri, Monica Cruz, Monica Cruz Fotoğrafları, Monica Cruz Kimdir, Monica Cruz Resimleri, Penelope Cruz, Penelope Cruz Fotoğrafları, Penelope Cruz Kimdir, Penelope Cruz Resimleri, Tatili,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5