Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Michelle Obama İspanya’da

04 Ağustos, 2010 | 18:49 |

ABD Başkanı Barack Obama’nın eşi Michelle Obama, 9 yaşındaki kızı Sasha ile birlikte İspanya’nın ünlü tatil bölgesi Marbella’da tatil yapıyor.

4 günlük bir tatil için İspanya’nın Marbella şehrini seçen Michelle Obama’yı, görmek isteyen turistlerin Marbella’ya akın ettiği öğrenildi.

İspanya’nın en iyi oteli olarak bilinen Ritz Carlton otelleri zincirine bağlı 129 odası, 11 villası, 3 golf sahası, 1 amfi tiyatrosu ve 1 SPA’sı bulunan Villa Padierna otelinde konaklayan Michelle Obama için, 30′dan fazla oda rezervasyonu yapıldı. Michelle Obama kızı ile tatildeyken 49 yaşına girecek olan Barack Obama doğum gününde yalnız kalacak.

Koruma ordusuyla İspanya’ya gelen Michelle Obama ve kızı Sasha için,ABD gizli servisi gerekse İspanyol polisi 5 milyon metrekarelik alanda geniş güvenlik önlemleri alınırken;otel bölgesinde de yollar ve plajlar temizlendi ve otelde küçük restorasyon çalışmaları yapıldı.

Marbella’yı bir çok ülkenin liderleri ve devlet başkanları tercih ediyor

İspanya’nın güneyindeki Endülüs bölgesinin turistik yerleşim merkezlerinden Marbella,Suudi Arabistan Kralı Abdullah Bin Abdülaziz es-Suud, eski Bahreyn Emiri İsa Ben Salman, Tunus Devlet Başkanı Zeynel Abidin Bin Ali, Angola Devlet Başkanı Jose Eduardo Dos Santos, eski Almanya Başbakanı Gerhard Schröeder, eski İrlanda Cumhurbaşkanı Mary Robinson, eski ABD Başkanı George Bush gibi çok sayıda ünlü şahsiyeta ev sahipliği yapmıştı.


 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya Turu, Marbella Denizi, Marbella Hakkında, Marbella İspanya, Marbella Tatili, Marbella Turu, Michelle Obama, Michelle Obama İspanya, Michelle Obama İspanya Tatil, Michelle Obama Kimdir, Michelle Obama Marbella, Michelle Obama Marbella İspanya Tatili, Michelle Obama Marbella Tatil, Michelle Obama Marbella Tatili,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!