Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Mesut Özil’i Real Madrid için Mourinho ikna etti

19 Ağustos, 2010 | 14:14 |

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, resmi imzayı atarak, ülkemizin en büyük takınlarından Real Madrid ile 6 yıllık sözleşme yaptı.

İmzanın ardından basının sorularını yanıtlayan Mesut Özil, kendisini Real Madrid için Jose Mourinho’nun ikna ettiğini şöyle anlattı: “Beni Real Madrid’e gelmem konusunda Mourinho ikna etti. Real’de önemli futbolcular var, Kaka ve Ronaldo’dan çok şey öğrenebilirim. Real Madrid’de forma giyecek ilk Türk olacağım için son derece mutluyum. Forma için savaşacağım, Mourinho gibi dünyanın en iyi teknik direktörüne sahibiz.”

Mourinho ise önceki gün “Mesut gibi bir futbolcuyu 15 milyon Euro için kaybetmeyelim” diyerek yönetimi ikna etmiş ve ardından “Çok mutluyum. Mesut benim jokerim olacak” ifadelerini kullanmıştı.

2010 Dünya Kupası şampiyonu olan ülkemizde forma giymeye hazırlanan 21 yaşındaki oyuncu, Real Madrid’in yeni popüler teknik direktörü Jose Mourinho için, “Benim için Mourinho’dan iyisi yok ve onun için oynamak istiyorum” diyerek teknik adama övgü dolu sözler sarfetti.

Mesut Özil bugün Real Madrid ile ilk antrenmanına çıkacak. Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
2010 Dünya Kupası şampiyonu, İspanya, İspanya Gezi, İspanya Haber, İspanya Tatil, İspanya Turu, Jose Mourinho, Jose Mourinho Kİmdir, Jose Mourinho Mesut Özil Transfer, Madrid, Madrid Tatil, Mesut Ozil, Mesut Özil İspanya, Mesut Özil Mourinho, Mesut Ozil Real Madrid, Mesut Özil Transfer, Real Madrid Jose Mourinho,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5