Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Mesut Özil basın açıklaması

11 Mart, 2011 | 10:18 |

Mesut Özil basın açıklamasında İspanyol gazetecilerinde gönlünü kazandı

Real Madrid’ in başarılı oyuncusu Türk asıllı Mesut Özil yaptığı basın açıklamasındaki sempatik tavırları ve konuşmaları ile İspanyol Basınının da ilgi odağı oldu.

Geçtiğimiz sezon Werder Bremen’ den İspanya’ nın en iyi futbol takımlarından olan Real Madrid’ e transfer olan 22 yaşındaki Türk asıllı Mesut Özil İspanyol Basınında en çok yer alan isimlerden bir tanesi.

Real Madrid formasını 38 kez giyen, 9 gol atıp 14 asist yaparak bir anda İspanya Ligi ve Real Madrid takımın en önemli ismi haline gelen Mesut Özil Zinedine Zidane ile ilgili soruya ve Zidane benzetilmesine, “Ben daha yolun başındayım. O dünya çapında bir yıldızdı” şeklinde cevap verdi.

Özil ilk kez İspanyolca konuştu

Önceki gün yaptığı basın açıklamasında Mesut Özil ilk kez İspanyolca cümle kurdu. İspanyolca “Real Madrid’de birçok kupalar kazanmak istiyorum” diyen Mesut bu jesti ile basın mensuplarının sempatisini kazandı. Haftada 15 saat İspanyolca dersi aldığını söyleyen Mesut Özil Mesut “Konuşulanları anlıyorum. Ama konuşmakta henüz zorlanıyorum” dedi.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya, İspanyol Basını, Mesut Ozil, Mesut Özil Basın Açıklaması, Mesut Özil Basın Toplantısı, Mesut Özil Konuşması, Mesut Ozil Real Madrid, Mesut Ozil Werder Bremen, Mesut Özil Zinedine Zidane, Real Madrid,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!