Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Madrid’de düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödül töreni oldukça renkliydi

08 Kasım, 2010 | 16:27 |

MTV Avrupa müzik ödülleri İspanya’nın başkenti Madrid’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Madrid’de gerçekleştirilen MTV Avrupa Müzik Ödülleri törenine katılan sanatçılar şovları, kıyafetleri ile oldukça dikkat çekiciydi.

Geceye katılan sanatçılardan bazılarının yaptıkları ilginç el hareketleri ise herkesi şaşırttı.

Kırmızı halı töreninden sonra sahne arkasında basına poz veren İngiliz şarkıcı Plan B önce basın mensuplarına el hareketi yaptı. Asıl adı Ben Drew olan sanatçı daha sonra da cinsel organını tutarak herkesi şaşkınlık içinde bıraktı.

Gecede ‘En İyi Kadın Sanatçı’, ‘En İyi Pop Sanatçısı’ ve ‘En İyi Şarkı’ ödüllerini kazanan Lady Gaga ise Macaristan’da konseri olduğundan törene katılamadı. MTV Avrupa Müzik Ödül töreninde 3 ödül kazanan Lady Gaga, geceye telefonla bağlanarak bir konuşma yaptı.

“En İyi Erkek Sanatçı Ödülü”nü 16 yaşındaki Justin Bieber alırken, “En İyi Yeni Sanatçı Ödülü”nü ABD’li şarkıcı Kesha, “En İyi Hip Hop Ödülünü” ise Eminem kazandı.

Katy Perry “En İyi Video Ödülü”nün sahibi olurken, “30 Seconds to Mars” da “En İyi Rock Ödülü”nü almaya hak kazandı. Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Ben Drew, İspanya Madrid MTV Avrupa Müzik Ödülleri, İspanya Madrid Müzik, Justin Bieber, Justin Bieber MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Kesha, Kesha MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Kesha Ödül, Madrid, MTV Avrupa, MTV Avrupa Müzik Ödülleri, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Gecesi, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Kazananlar, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Lady Gaga, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Madrid, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Sahipleri, MTV Avrupa Müzik Ödülleri Video, MTV Avrupa Müzik Video, MTV Müzik Ödülleri, Plan B, Plan B MTV Avrupa Müzik Ödülleri,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5