Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

La Liga Real Madrid Barcelona 27 Nisan

22 Nisan, 2011 | 12:21 |

İspanya Ligi’nde heyecan durulmuyor

Real Madrid Barcelona 27 Nisan 2011

İspanya Ligi’ nin ezeli rakipleri Real Madrid Barcelona 20 gün içerisinde 4 kez karşı karşıya geliyor. Real Madrid Barcelona 27 Nisan 2011 de yeniden bu kez Şampiyonlar Ligi  yarı final maçında karşılaşacaklar.

İspanya Ligi’ nin ezeli rakipleri Real Madrid Barcelona 20 gün içerisinde 4 kez karşı karşıya geliyor. Real Madrid Barcelona en son dün Kral Kupası’ nda karşılaşmış, kupayı kazanan taraf Real Madrid olmuştur.

La Liga Yarı Final karşılaşması için 27 Nisan tarihinde yeniden buluşacak olan iki ezeli rakip yine taraftarlarına görsel bir şölen sunacaklar. Her geçen gün heyecanın katlandığı ve sabırsızlıkla beklenir olan karşılaşmalarda İspanyol taraftarlar kadar dünyanın bir çok ülkesinden İspanya Ligi Maçlarını izlemek üzere binlerce insan uçak ve otelleri günler öncesinden dolduruyor.

Real Madrid bu kez kendi evinde ağırlayacağı ezeli rakibi Barcelona’ yı yenmek için ter atacakken, Guardiola’ nın öğrencileri ise adeta Kral Kupası’ nı seyircilerine unutturmak için mücadele edecekler.

Ronaldo ve Mesut Özil’ le Real Madrid mi yoksa Messi’ li Barcelona mı?

27 Nisan 2011′ de ki maç için heyecan doruklarda. La Liga’ da dengeler değişecek mi? Mourinho’ nun ekibi Real, Guradiola’ nın öğrencileri karşısında yeniden başarıyı yakalayabilecekler mi? Taraftarların heyecanla, sabırsızlıkla beklediği karşılaşma 27 Nisan ‘ da…

Türkiye’ den Real Madrid Barcelona Maçına yoğun ilgi…

Copa Del Rey yani Kral Kupası’ nda olduğu gibi Real Madrid Barcelona karşılaşmasını izlemek üzere dünyanın bir çok yerinden olduğu gibi Türkiye’ den de binlerce taraftar gitti. Aynı yoğunluk La Liga – Şampiyonlar Ligi yarı final maçı öncesinde de yaşanıyor.

İspanya Ligi’ ndeki bu muhteşem karşılaşma için uçak ve otellerdeki son yerlerin satışları hızla devam ediyor.

5

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
27 Nisan El Clasico, İspanya Ligi, İspanya Şampiyonlar Ligi, İspanya Şampiyonlar Ligi Yarı Final Maçı, La Liga, La Liga Yarı Final, Real Madrid Barcelona, Real Madrid Barcelona 27 Nisan, Real Madrid Barcelona maçı, Ronaldo ve Mesut Özil,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5