Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Julia Roberts’a İspanya’da San Sebastian Ödülü

21 Eylül, 2010 | 18:01 |

Ünlü oyuncu Julia Roberts, İspanya’nın önemli kentlerinden San Sebastian’da düzenlenen Uluslararası Film Festivali’nde San Sebastian Ödülü’ne layık görüldü.

Bu yıl 58’incisi düzenlenen festivale katılarak ödülünü alan Julia Roberts’a İspanyollardan büyük ilgi vardı. İspanyol halkı gecede Roberts’ı büyük bir alkış yağmuruna tutarak ünlü yıldıza sevgilerini gösterdi.

42 yaşındaki Julia Roberts, yönetmenliğini Ryan Murphy’nin yaptığı “Ye, Dua et, Sev” adlı filmin gösterimi ve ödülünü almak için San Sebastian’a geldi.

Roberts festivalde ödülünü filmdeki rol arkadaşı olan İspanyol aktör Javier Bardem’in elinden aldı.

Düzenlediği basın toplantısında sağladığı başarısını ve kariyerini ailesine borçlu olduğunu da söyleyen Julia Roberts, yapımcılarında kendisine iyi davrandıkları ve film setine çocuklarını da götürmesine izin verdikleri için teşekkür etti.

Javier Bardem ise ilk kez aynı filmde oynadığı rol arkadaşı Julia Roberts için “Olağanüstü güzel bir kadın, çok profesyonel, oldukça çalışkan ve inanılmaz büyük bir cesareti var. Onunla çalıştığınızda işinizi çok kolaylaştırıyor” şeklinde konuştu. Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya San Sebastian Ödülü, İspanya Turu, İspanyol Javier Bardem, Javier Bardem İspanya, Julia Roberts İspanya, Julia Roberts İspanya Ödül, Julia Roberts Javier Bardem, Julia Roberts San Sebastian Ödülü, San Sebastian Ödülü, San Sebastian Turu, San Sebastian Uluslararası Film Festivali, Ye Dua et Sev,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!