Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Josep Guardiola’ ya bel fıtığı teşhisi

03 Mart, 2011 | 15:51 |

Josep Guardiola’ ya bel fıtığı teşhisi

Bu sabah hastaneye kaldırılan Josep Guardiola’ ya bel fıtığı teşhisi konuldu. Guardiola’ nın tedavisi iğne ve ilaçlar ile sürüyor.

Barcelona Teknik Direktörü Guardiola‘ ya bu sabah kaldırıldığı hastanede çekilen film ve mr sonuçlarına göre fıtık teşhisi konuldu. Guardiola‘ nın rahatsızlığı ve ne zaman taburcu edileceği iğne ve ilaçların etkilerinin göstermesine bağlı olarak değişebilir.

Josep Guardiola‘ nın ne zaman taburcu edileceğine dair ner bir şey söylemeyen hastahane yetkilileri ve doktorlar ilermekekte olan bel fıtığının tedavisine iğne ve ilaçlar ile başlandı.

Barça Yönetimi ve Barça Yöneticisi Joan Gamper takımın ilk antremanının ertelendiğine dair bilgi verdi. Valencia Barcelona karşılaşmasından döndükten sonra hastaneye kaldırılan Guardiola uzun süredir bel ağrısından şikayetçiydi. Deplasman boyunca yerinden kalkamayan Guardiola tedavisini Valencia Barcelona maçında takımını yalnız bırakmamak için ertemişti.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barça Yöneticisi, Barça Yöneticisi Joan Gamper, Barça Yönetimi, Barcelona Teknik Direktörü Guardiola, Guardiola, Guardiola Hastaneye Kaldırıldı, Guardiola Tedavisi, Joan Gamper, Josep Guardiola, Josep Guardiola Bel Fıtığı, Josep Guardiola Bel Fıtığı Teşhisi, Valencia Barcelona,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!