Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Jose Mourinho İstanbul’a geliyor

16 Aralık, 2011 | 17:40 |

Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho reklam filmi için 27 Şubat ‘ta İstanbul ‘a geliyor.

Sinpaş reklamlarında rol alan Jose Mourinho ‘nun İstanbul ‘a geleceği duyruldu. Sinpaş GYO İcra Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, reklam kampanyaları için Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun 27 Şubat’ta İstanbul’a geleceğini açıkladı.

Neden Jose Mourinho?

Ömer Faruk Çelik, Bursa ‘da yaptığı bir toplantıda Real Madrid CF takımını çalıştıran Portekizli teknik direktör Jose Mourinho ‘nun İstanbul ‘a geleceğini duyururken, Çelik ‘e Sinpaş’ın reklam kampanyasında Jose Mourinho yerine neden Fatih Terim ya da Ertuğrul Sağlam’ın olmadığına ilişkin soru soruldu.

Çelik bu soruya, “Sürdürülebilir Liderlik Konferansları için daha önce birçok ünlü ismi getirdik. 2012 yılı için ‘Jose Mourinho için iyidir’ dediler. Konferans için 27 Şubat’ta İstanbul’a gelecek. Reklam kampanyamız da devam ediyor. Daha sonraki süreç için Ertuğrul Sağlam ya da Fatih Terim de olabilir”diyerek cevap verdi.

Kaynak : www.cumcuma.com

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Jose Mourinho İstanbul, Jose Mourinho Real Madrid, Jose Mourinho reklam filmi, Mourinho, Mourinho İstanbul, Mourinho İstanbulda, Mourinho Türkiye, Ömer Faruk Çelik, ose Mourinho, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho, Teknik Direktör Jose Mourinho,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5