Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanyol şarkıcı Monica Molina ‘ nın Türkiye aşkı

25 Ocak, 2014 | 11:17 |

İspanyol şarkıcı Monica Molina

İspanya’nın başkenti Madrid’de yapılan uluslararası turizm fuarı FITUR’da Türkiye’nin standını ziyaret eden İspanyol şarkıcı Monica Molina’ nın tam bir Türkiye aşığı olduğu ortaya çıktı.

FITUR Turizm Fuarı’ nda Türkiye standını ziyaret ederek ülkenin tanıtımına katkıda bulunan Monica Molina Türkiye’yi çevreleyen güzelliklerden istifade etmeye çalıştığı için kendini şanslı hissettiğini söyleyen belirken sözlerine ”Samimi söylemem gerekirse Türkiye insanın kendini iyi hissettiği bir yer. Size sanki evinizdeymişsiniz hissini yaşatıyor. Ümit ederim ki hep böyle devam eder” şeklinde devam etti.

İspanyol şarkıcı Monica Molina Türkiye hakkında şöyle konuştu;

“Türkiye’ye ve Türklere tapıyorum. Kendimi Türklerle gerçekten iyi hissediyorum. Sıcak kanlı, cana yakın, mutlu ve yaşam dolu insanlar. Açıkçası İspanyollardan pek farklarının olmadığını düşünüyorum çünkü açık görüşlülükleri ve misafirperverlikleri çok hoş. Özellikle de Türk gastronomisi inanılmaz. Denediğim her Türk mutfağında muhteşem lezzetlerle tanışma şansım oldu. Eşime sürekli ‘Türkiye’de yaşayalım’ diye baskı yapıyorum. Ona sürekli ‘artık gidip Türkiye’de yaşayalım, ufak bir ev alalım ve yaşamımızın geri kalanını İspanya’da ve Türkiye’de geçireli’ diyorum.”

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Fitur Fuarı, Fitur Turizm Fuarı, İspanya'nın başkenti, İspanyol şarkıcı, İspanyol şarkıcı Monica Molin, İspanyollar, Madrid, Madrid Fitur, Monica Molin, Monica Molina Türkiye, şarkıcı Monica Molina,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!