Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanyol Müziği bir albümde İspanyol Şarkıcılar ile buluştu

19 Mart, 2011 | 16:20 |

İspanyol Müziği keyfi bu albümle bir başka!

İspanyol müziğinin eşsiz şarkıları ‘All Spanish 2′ toplama albümüyle piyasaya sunuldu…

Düyaca ünlü İspanyol Sanatçılardan İspanyol Müziğini dinlemenin keyfi bu albüm ile yaşanılabilir. İspanyol Müziğinin benzersiz tınısı ile İspanyol Şarkıcıların kadife gibi sesleri teb bir albümde İspanyol Müziği sevenlerin beğenisine sunuldu.

EMI arşivinden büyük bir dikkat ve özenle ayrılmış olan İspanyol Müziğinin dünyaca ünlü şarkıları, İspanyol Müziğinin en önemli isimlerinin yüksek dinlenme oranlarına ulaşmış şarkıları tek bir albüm ile müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

All Spanish 2 isimli İspanyol Müziğine katkıda bulunan isimde Buika, Luz Casal, Compay Segundo, Bébé, Monica Molina, Lila Downs gibi farklı tarzlarda birbirinden ünlü İspanyol Şarkıcılar yer alıyor. İspanyol kültürünü ve müziğini tüm dünyada daha yaygın hale getirmeyi tanıtmayı hedefleyen albüm İspanya Müzik Kültürünü daha yakından tanımak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir eser.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
All Spanish 2 Albümü, Bébé, Buika, Compay Segundo, İspanya Müzik Kültürü, İspanyol Kültürü, İspanyol Müziği, İspanyol Sanatçılar, İspanyol Şarkıcılar, İspanyolca Müzik, İspanyolca Şarkılar, Lila Downs, Luz Casal, Monica Molina, Ünlü İspanyol Sanatçılar,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. mehmet - 15 Kasım 2011 | 00:56

    Evet gerçekten muhtesem ses muhtesem yorum dinlemeye deger