Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanyol yıldız Guti: “Sanki Madrid’deyim”

10 Ağustos, 2010 | 14:39 |

İspanya’nın Real Madrid kulübünden Beşiktaş’a transfer olan Guti, İspanyol spor gazetesi Marca’ya yeni takımı ile ilgili çok özel açıklamalarda bulundu.

İspanyol yıldız Guti, Beşiktaş’ın taraftar, alt yapı, medyatiklik, kulüp gücü gibi sebeplerle Real Madrid, Milan, İnter ve Barcelona gibi dünya devleriyle aynı düzeyde olduğunu belirtti.

Yeni takımı Beşiktaş’a övgüler yağdıran Guti, “Beşiktaş’ın beni tanıtmasında kendimi çok garip hissettim. Çok heyecanlı ve memnunum. Beşiktaş’a teşekkür ediyorum ve artık onu en üst yerlere taşımayı, bana gösterilen ilgiye karşılık vermeyi umuyorum. Yeni bir döneme başlamak için Türkiye ideal bir yer” dedi.

Guti İstanbul’da bulunmaktan çok mutlu olduğunu söylerken, İstanbul’un yemek ve çalışma saatleri olarak İspanya’ya benzediğini, kendisini Madrid’de gibi hissettiğini de belirtti. Taraftarlardan da övgüyle bahseden ve İnönü’de maç kaybetmelerinin çok zor olduğunu belirten yıldız futbolcu Beşiktaş’taki en büyük sorunun ise ‘Türkçe’ olduğunu ifade etti.

Guti ayrıca 14 yıl formasını giydiği Real Madrid’e gelecekte spor direktörü veya altyapıda görev alan bir yönetici olarak dönmek istediğini de belirtti.


 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona Turu, Guti, Guti beşiktaş, Guti Haberleri, Guti İspanya, Guti MAdrid, İspanya, İspanya Turları, İspanyol Guti, İspanyol yıldız Guti, Madrid Turları,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5