Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanyol Düşes aşkı uğruna her şeyden vazgeçiyor

09 Ağustos, 2011 | 13:30 |

İspanya ‘nın en zengin kadınlarından bir tanesi olan Alba Düşesi genç sevgilisi uğruna servetinden vazgeçiyor / İspanya’dan Haberler

İspanya ‘nın en zengin kadınları arasında yer alan İspanyol Düşes kendisinden 24 yaş genç sevgilisiyle evlilik yolunda ilerliyor. İspanyol Düşes ve damat adayının beraberlikleri çok uzun zamandır İspanyol basınının gündemindeydi.

Alba Düşesi devlet memuru olan sevgilisi Diez ‘le evlenmesi demek milyonlarca Euro olan mal varlığı ve servetinden vazgeçmesi demek. İspanyol Alba Düşesi ‘nin çocukları her ne kadar bu evliliğe karşı olsalar da düşes kararından vazgeçmiyor.

İspanyol basınında yer alan haberlere göre İspanyol Düşes önce çocuklarına miras haklarını dağıtacak ardından evliliğe onay vermelerini sağlayacak.

İspanyol Düşes “Alfonso hiçbirşeyin peşinde değil, yalnızca beni istiyor”

85 yaşındaki İspanyol düşes damat adayı için “Alfonso hiç bir şeyin peşinde değil , o sadece beni istiyor” dedi.  2008 yılında başlayan ilişki ilk başlarda sağlam bir dostluk gibi görünse de  zamanla aşka ve evliliğe dönüştü.

Alba ailesi İspanya’nın en köklü ve zengin ailelerinden biri. Mal varlıklarının büyük kısmı aile vakfına ait olduğundan alınıp satılamıyor fakat Düşes ‘in şahsi mal varlığının dahi 6 çocuğu ve 8 torununa yetebilecek olduğu da İspanyol basınında yer alan haberler arasında.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Alba, Alba Düşesi, Alba Düşesi Evleniyor, Alba Düşesi Sevgilisi, İspanya, İspanya Alba, İspanya Basını, İspanya'dan Haberler, İspanyol Alba Düşesi, İspanyol Basını, İspanyol Düşes,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!