Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya’da Ulaşım

Avrupa’nın en çok ziyaret edilen ülkelerinden biri olan İspanya’ya dünyanın birçok yerinden havayolu ile tek seferde ulaşım kolayca ve ucuza sağlanabilmektedir.

Gelişmiş bir ülke olan İspanya’da hava, kara ve demiryolu ulaşım sistem ve hizmetleri oldukça ileri bir seviyededir.

Avrupa içinden otobüslerle İspanya’ya ulaşımın zorluğu yoktur fakat uzun zaman alması bakımında biraz yorucudur.

Ülkenin hava ulaşımı en önemli havayolu şirketi olan “İberia” tarafından dünyanın her yerine yapılan seferlerle sağlanabilmektedir.

Ülkenin dört bir yanı denizlerle çevrili olduğundan deniz turizminde de lider ülkelerdendir ki, okyanus yolculuğu yapacak bir gemiyi İspanyol limanlarının birinde görmek hiç şaşırtıcı değildir.

Bunların yanısıra Kanarya Adaları ve İbiza Adası’na deniz ve hava yolu ile tek seferde giden (az da olsa) veya aktarmalı olarak gidebilen firmalar bulunmaktadır.

Tren yolculuğunu sevenler içinse bulunmaz bir fırsattır, ülke ülke gezerken İspanya’nın başka doğası ve toprağının kokusunu ayırt etme fırsatını canlı olarak yaşayabilirsiniz fakat tren yolculuğu biraz uzun ve en pahalı ulaşım aracıdır.

Eğer Karavanınız veya arabanız varsa İspanya’da bulunan bir çok Kamp alanlarından ucuz fiyatlarla faydalanabilir ve güvenli bir biçimde seyahat edebilirsiniz.

Ayrıca İspanya’ya ulaşım için ucuz uçak bileti temin etmek isterseniz, uçakların doluluk oranının az olduğu dönemleri takip edip, erken rezervasyon fırsatlarından yaralanabilirsiniz.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İbiza Adası, İbiza Adası Ulaşım, İspanya Arena, İspanya Erken Rezervasyon, İspanya Otel, İspanya Seyahat, İspanya Tren, İspanya Tren Turları, İspanya Uçak, İspanya Uçak Bileti, İspanya Ucuz Uçak Bileti, İspanya Ucuz Ulaşım, İspanya Ulaşım, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları Ulaşım, Ucuz Uçak Bileti,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5