Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Fuarlar

İspanya’da fuarlar her yıl düzenlenen büyük organizasyonlar ile gerçekleştirilirken, ülke fuarlar için farklı ülkelerden gelen bir çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

İspanya’da, yılın belirli aylarında her sene düzenli olarak yapılmakta olan dünyanın en önemli fuarları gerçekleşmektedir.

Moda, turizm, şarap, tarih, plastik, takı, mücevher, tarım… ve daha bir çok fuar her sene İspanya’nın belirli bölgelerinde düzenlenmektedir.

İspanya’da fuarlar, özellikle Madrid’de düzenlenmekte olup dünyanın birçok yerinden sektör temsilcilerini ağırlamakta. İspanya’da düzenlenen fuarların ilgi görmesi sonucu son yıllarda, fuar organizasyonları daha da arttı.

Fuar organizasyonlarının İspanya’da düzenlenmeye başlamasıyla ülke, turizmin yanı sıra önemli bir gelir kaynağı daha kazandı.

Yerli halkın turistlere karşı sıcak olması ve bu tür organizasyonlara verdikleri önem dışardan gelen talepleri her sene arttırmış ve fuar organizasyonlarını daha değerli bir hale getirmiştir.

İspanya Fuarlar

» Aşağıda çeşitli fuar seçeneklerini bulabilirsiniz.

Uluslararası Turizm Fuarı, Barcelona
Uluslararası Bilgisayar Fuarı, Madrid
Uluslararası Bilişim Fuarı, Madrid
Uluslararası Rehabilitasyon Fuarı, Madrid
Uluslararası Turizm Fuarı, Madrid
Salon Ekipmanları ve Spor Fuarı, Madrid
Uluslararası Sigortacılık Fuarı, Madrid

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Bilgisayar Fuarı, Bilişim Bilgisayar Fuarı, Bilişim Fuarı, İspanya Fuar, İspanya Fuarlar, Madrid Fuarları, Rehabilitasyon Fuarı, Salon Ekipmanları ve Spor Fuarı, Sigortacılık Fuarı, Turizm Fuarı, Uluslararası Turizm Fuarı Barcelona,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. ahmetikosmane - 22 Kasım 2010 | 18:38

    neeey kimmiş ooo

5