Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya’da Balayı

İspanya balayı çiftleri tarafından en çok tercih edilen destinasyonlardan biridir.

Hayatınızın en güzel tatiline gitmek, balayı heyecanını yaşamak, evli çiftler için unutulmaz anlardandır.

Balayı çiftleri  tatillerini  kimi zaman dinlenmek ve eğlenmek, kimi zaman da tarihi ve kültürel bir gezi olarak planlayabiliyorlar.

İspanya konumu gereği deniz, kum, güneş tatili yapabileceğiniz aynı zamanda da tarih ve kültürü de yaşayabileceğiniz ender ülkelerden birisidir.

İspanya Balayı tatilinizi geçirmek için sizlere sunacağı imkanlarla en büyük hazzı yaşatacaktır.

Gotik ve ihtişamlı bir şatoda romantik bir hafta sonu ile balayınızı Pirene Dağları’nın eteklerinde yayla havasında eşsiz güzellikleriyle sunmaktadır ya da deniz, güneş tatili için İspanya’nın eşsiz Kanarya ve İbiza Adalarında balayı fırsatını sizlere sunmaktadır.

Turizm ve eğlence açısından Avrupa’da bulunan en önemli merkezlerin başında gelen İbiza adası, özellikle yaz partileri ve dünyaca ünlü gece klüpleri ile tanınır. Eğlence tutkunu balayı çiftleri zengin tarihi, harika koyları, restoranları, eğlence merkezleri ile oldukça turist çeken İbiza’yı tercih etmektedir.

Kanarya ve İbiza Adaları, 5 yıldızlı otellerde güneşin tadını çıkarmak ve eşsiz plajlarında gezmek için bile balayı için bulunmaz fırsatlara sahiptir.

17. yüzyıldan kalma sanat ve tarihin buluştuğu Escalante’de tarihi ve kültürel bir balayı ya da 650 mt. Yüksekte kaslı yapısı ile Castell de Ciutat’da balayı imkanı sizlere hayatınızın en heyecanlı anlarını yaşatacaktır.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Balayı Turları, İbiza Adaları, İbiza Adaları İspanya, İbiza Balayı, İbiza Balayı Tatili, İspanya Balayı, İspanya Balayı Tatili, İspanya Otelleri, İspanya Turları, İspanya Turu, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları Balayı, Kanarya Adaları Balayı Tatili,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. Burhan Altın - 26 Ağustos 2010 | 17:43

    akdeniz ulkeleri icersindeki en cana yakin insanların bulunduğu bu güzel ülke özelikle balayı için en ideal seçim .

5