Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Yemekleri İçkileri Tatlıları

04 Şubat, 2011 | 15:26 |

İspanya Yemekleri İçkileri Tatlıları

İspanya Yemekleri insanın sıcaklığını adeta mutfaklarına yansıtmış olan İspanyolların kendilerine has damak tatları ve yemekleri ile dünya mutfakları arasında yer aldı.

Gurmeturlari.org sitesi bugün İspanya Yemekleri ve İspanyol Yemek Kültürü ‘ne ait hazırladığı yazısından İspanyol Mutfağı ‘dan İspanyol İçkilerine kadar her konuda bilgi veren Gurmeturlari.org sitesi İspanya Yemeklerinden bazılarına da örnekler vermiş.

İspanya Şarap ve Gurme Turları

2011 yılına hızlı başlayan İspanya Şarap ve Gurme Turları ile de dikkat çekiyor. İspanya Şarap Bağları ve İspanya Yemek Kültürünü yakından tanımak isteyenlerin tercih ettikleri Gurme Turları 2011 yaz sezonunda da ilgi görmeye devam ediyor.

Gurmeturlari.org sitesinde yayınlanan yazıyda İspanyol Mutfağını ve Yemek Kültürünü yansıtan yemeklerden bazıları; Tapas, Fabada, Paella, Gazpachodur. Tüm bunların yanı sıra bal ve bademle süslenen İspanyol Tatlıları.İspanyol yemeklerinin vazgeçilmez dostu İspanyol Şaraplarını da tabi ki unutmamak lazım.

Gurmeturlari.org sitesinde İspanya Yemekleri ve Kültürü hakkında yazılanların tamamını okumak için tıklayınız…

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Fabada, Gazpacho, Gurme Turları, İspanya Gurme Turları, İspanya İçkileri, İspanya Mutfağı, İspanya Şarap Bağları, İspanya Tatlıları, İspanya Yemekleri, İspanyol mutfağı, İspanyol Yemek Kültürü, Paella, Tapas,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5