Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Barcelona Madrid Turları İspanya vizesi

 

İspanya vize işlemlerinin kolaylaşmasıyla İspanya turların gösterilen ilginin artması bekleniyor.

İspanya hükumeti Schengen’in revizyonuna ilişkin yapılacak toplantıda, turistik vize verilmesinin kolaylaştırılması önerisini getireceğini duyurdu. Bu duyuruyla İspanya Turlarına gösterilecek olan ilginin artması bekleniyor.

Yıl boyunca her gün gerçekleştirilebilen İspanya Turları ile tatilcilerin ilk tercihlerini oluşturan yerlerin başında  Barcelona, Madrid, Merida, Sevilla, Ronda,Costa Del Sol, Malaga, Granada, Toledo gibi bölgeleri büyük rağbet görüyor.

İspanya turları ile Ortaçağ havasını solumak isteyen milyonlarca turisti şüphesiz İspanya’ nın en büyük şehirleri arasında yer alan Barcelona, Madrid başta olmak üzere muhteşem İspanyol Adalrında denizin tadını çıkarmakta mümkün.

İspanya alışveriş merkezlerinin başında geliyor

İspanya Turları denilince muhteşem tarihi dokusu, İspanyol mutfağının vazgeçilmez lezzetleri ilk akla gelen unsurlar olsa da bir diğer vazgeçilmezi de alışveriş merkezleridir.

Dünyanın en ünlü İspanyol markaları Zara, Mango, Massimo Dutti, Adolfo Dominguez ve daha bir çoğu İspanya’ yı bir alış veriş merkezi haline getirmiştir.

İspanya’ nın başkenti Madrid özellikle yılın belirli dönemlerinde başlatılan alış veriş günleri ile İspanya Turlarına talepleri arttırmaktadır. Madrid Outlet Turları son yıllarda dünyanın bir çok ülkesinden olduğu gibi Türkiye’ den de binlerce turist tarafından tercih edilmektedir.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya Alışveriş, İspanya alışveriş merkezleri, İspanya başkenti, İspanya Tur, İspanya Turları, İspanya Vize, İspanya vize işlemleri, İspanya' nın başkenti, İspanya' nın başkenti Madrid, İspanyol markaları, Madrid, Madrid Outlet, Madrid Outlet Turları, Outlet Turları,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5