Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

THY İspanya Valencia,Malaga’ya direk uçuyor

10 Ocak, 2011 | 11:56 |

THY İspanya Valencia, Malaga’ya direk uçuyor

THY Ispanya Valencia Malaga Direk Ucıslari Basladiİspanya’ ya THY yeni destinasyonlarını ve seferlerini ekledi. 2011 yılına hızlı başlayan İspanya Turları Valencia ve Malaga uçuşları ile güçleniyor.

İspanya Turlarının en yoğun olduğu yaz aylarında turistleri rahatlatacak olan THY’ nin Malaga ve Valencia direk uçuşları seferlerine başlamasının ardından gelen talepler artmaya başladı.

İspanya’ nın kıyı şehirlerinden olan Valecia ve Malaga deniz, kum güneş tatilcileri tarafından tercih ediliyor. Aynı zamanda yılın her döneminde İspanya’ nın tarihi ve kültürel zenginliklerini tanımak isteyenler tarafından da tercih edilen İspanya Turları her bütçeye ve her zevke hitap ediyor.

THY Valencia ve Malaga direk seferlerine başlıyor

Ispanya Endulus Malaga

THY  2011 uçuşlarında Valencia ve Malaga’ ya yapacağı direk uçuşlarla İspanya’yı görmek isteyenlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Uçuşlardaki bu kolaylıkla bölgeyi tercih edecek olan yolcuların aktarmasız direk uçuşlarla rahatça İspanya Tatil’lerini geçirebileceklerini belirten seyahat acenteleri bu gelişmeden kendilerininde oldukça memnun olduklarını bildiriyorlar.

İspanya Turlarında en çok tercih edilen bölgelerden olan Valencia, İspanya’nın en büyük 3. şehridir. Akdeniz iklimini yaşayan şehirde İspanya Kültürü’nü yansıtan birçok müze var.

Malaga, Sevilla’ dan sonra en büyük ikinci Endülüs şehridir. Ünlü ressam Pablo Picasso’nun doğduğu yer olan Malaga her sene bir çok ünlü ismide misafir ediyor. Gezilip görülecek yerler, restoranlar, gece hayatı, etkinlikler, turistik mekanlar ile Malaga’da İspanya’ ya dair herşeyi bulabilirsiniz.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya Haber, İspanya Malaga, İspanya THY Uçuşları, İspanya Tur, İspanya Turları, İspanya Valencia, Malaga, Malaga Gezilecek Yerler, Malaga THY direk uçuşları, THY 2011 Uçuşları, THY Malaga, THY Valencia, Valencia, Valencia Gezilecek Yerler, Valencia Thy direk uçuşları,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!