Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Turları

İspanya Turları kültürel, turistik, balayı, spor, business gibi birçok turizm çeşidi olarak tercih edilmektedir.

İspanya Avrupa’nın en önemli turist merkezlerinden biridir. İspanya’nın turizm açısından en önemli bölgeleri ise; Barselona, Madrid, Endülüs, İbiza, Sevilla, Kanarya Adaları, Marbella, Valencia’dır.

İspanyol kültürünün bir parçası olarak bilinen boğa simgesi kuşkusuz İspanya turlarında büyük önem taşımaktadır. İspanya turları yaz dönemlerinde deniz, kum, güneş, eğlence için tercih edilirken; diğer dönmelerde ise festival, kültür, sanat için tercih edilmektedir.

Eğlence için İbiza

İspanya’da düzenlenen boğa güreşleri ve festivaller sebebi ile ülke, her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır.İspanya’nın ünlü adası İbiza eğlence severlerin en çok tercih ettiği destinasyonlar arasında yer almaktadır. İspanya turları kapsamında her yıl dünyanın her yerinden eğlence tutkunları İbiza’ya akın etmektedir. Özellikle Temmuz ve Ağustos aylarında sabahlara kadar çılgın partilerin yapıldığı İbiza’daki en ünlü eğlence klüpleri arasında Privileje, Pacha, Amnesia’dır.

Balayı Turu İçin Kanarya Adaları

İspanya zengin tarihi, harika koyları, restoranları, eğlence merkezleri ile her yıl binlerce turisti ağırlarken, balayı çiftlerinin de ilk tercihlerini oluşturmaktadır. İspanya turlarında Kanarya Adaları balayı için en çok ilgi gören destinasyonlardan biridir. Turizm şirketlerinden alınan verilere göre, özellikle yaz dönemlerinde balayı tatili için İspanya turu düşünen çiftler Kanarya Adalarını tercih etmektedir.

Kültür Turu için Madrid Ve Endülüs

İspanya tarih, kültür ve sanat açısından oldukça gelimiş bir Avrupa ülkesidir. Avrupa’nın en kalabalık şehirlerinden olan Madrid, İspanya turları içinde vazgeçilmez destinasyonlardandır. Endülüs de aynı şekilde tarih açısından önemli bir şehir olduğundan, İspanya turları olarak ilgi görmektedir.

Madrid zengin tarihi mirasının yanı sıra canlı bir kültür ve sanat merkezi olarak, turizmden büyük bir gelir kaynağı oluşturmaktadır.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İbiza Turu, İspanya Balayı, İspanya Balayı Turu, İspanya Boğa Güreşleri, İspanya Eğlence, İspanya festivalleri, İspanya Kültür, İspanya Otel, İspanya Tatil, İspanya Turistik Geziler, İspanya Turistik Turlar, İspanya Turları, İspanya Turu, İspanya Uçak, Kanarya Adaları Balayı, Madrid Endülüs Turu, Madrid Kültür Turu,
YORUMLAR
1 Yorum
  1. Blake Fisher Makopuva - 24 Mayıs 2012 | 16:53

    Alacaklar

5