Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Turları 2011 hızlı başlıyor

27 Kasım, 2010 | 12:46 |

İspanya Turları 2011 hızlı başlıyor

İspanya Turları deyince ilk akla gelen her zaman zengin kültürü, sanat eserleri yüzyıllık yapılar, bağları ve mahzenleri şaraplar, alış veriş ve tabi ki boğalar güreşleri ile yıl içersinde düzenlenen festivalleri izlebilmek gelir, 2011 Yılı’ da işte bu şekilde geçecek.

İspanya Turları’na  2010 yılında hem ülkemizden hem de dünyanın bir çok bölgesinden  binlerce turist katıldı. İspanya Tatili boyunca Ortaçağ mimarinsin büyüsüne kapılırken Flemenko Müziği ile İspanya’ yı görmekle kalmayıp adeta orayı yaşayabilirsinizde. İspanya Turları boyunca bölgenin yerel lezzetlerini tadabilir, festivallerde eğlence ve adrenalini sonuna kadar yaşabilir, İspanyol Adaları’nda güneşin tadını çıkarırken dağlarında kayak yapmanın zevkini yaşabilirsiniz.

İspanya Turları’ na katılanların Dünyaca ünlü İspanyol Mutfağı’ nın en çok bilinenleri Paella, Gazpacho,Tapas’ ı mutlaka tatmaları Margarita ve Sangria’ nın yanı sıra  İspanya Şarapları’nın da tadına bakmadan dönmeleri doğru olmaz.

İspanya Kültür Turları’ nın yanı sıra Balayı Turları için de yeni evlenmiş çiftler içinde en çok tercih edilen bölgelerdendir. Özellikle ünlü İspanyol Adaları Kanarya ve İbiza’ da güneşin tadını çıkarırken, muhteşem plajları ve eğlenceyi doya sıya yaşamak isteyen çiftleri  tarafından İspanya Balayı Turları sıkça tercih edildiği biliniyor.

İspanya’ da görülmesi gereken yerlerin başında Madrid, Barcelona, Valencia, Sevilla, Malaga, İbiza, Kanarya Adaları, Toledo, Mayorka ve Valencia gelmektedir. İspanya Festival’ leri ile ünlü ülkeden bir tanesidir. İspanya’ da festival heyecanı 4 mevsim yaşanılabilmektedir.  Birçok ortak festivalin yanı sıra bölgelere aitte ayrı ayrı festivaller yapılmaktadır. İspanya Tatili için en çok tercih edilen zamanlar festival dönemlerine denk getirilirken, İspanya Boğa Güreşleri’ nin düzenlendiği dönemlerde göz ardı edilmemelidir.

İspanya ve özellikle Madrid denilince akla ilk gelen boğa güreşleri İspanyol Kültürünü yansıtmasının yanı sıra İspanya’ da kültürel miras olarak kabul edilmektedir.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
İspanya Balayı Turları, İspanya Festival, İspanya Görülecek Yerler, İspanya Şarapları, İspanya Tatili, İspanya Turları, İspanya Turları 2011, İspanyol Adaları,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5