Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Turları büyük ilgi görüyor

20 Ağustos, 2010 | 17:49 |

İspanya Turları büyük ilgi görüyor.

Ülkemiz yaz döneminde dünyanın bir çok ülkesinden turistleri ağırlamaya devam ediyor. Denizi, eğlencesi, kültürü ile uzun yıllardır bir çekim merkezi olan İspanya, bu yıl turist sayısını ikiye katladı.

Yaz sezonu için tatil rezervasyonları yaptıranların çoğu Avrupa ülkelerini tercih ediyor.

Paskalya döneminde İspanya, Fransa, İtalya gibi ülkelerden de talep artışı dikkat çekti. Ülkemiz konumu itibari ile de turistlerin ilgisini çeken bir destinasyon.

Tur şirketlerine göre bu yaz özellikle Endülüs’e yoğun talep var. Sanatçılara ilham kaynağı olan Ronda ise mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında yer alıyor.

Küresel ekonomik krizden en çok etkilenen sektörlerden biri olan turizmde, bu sezon büyük bir hareketlilik sözkonusu. Tatilcilerin ilk tercihlerinden İspanya’nın Madrid, Merida, Sevilla, Ronda,Costa Del Sol, Malaga, Granada, Toledo gibi bölgeleri büyük rağbet görüyor.

İspanya denilince akla ilk gelen ise kültürümüzü yansıtan Boğa simgesi oluyor. Ülkemiz için matadoların ve boğaların yeri çok farklı. Meydanlarda, maketlerde, tişörtlerde, hediyelik eşyaların üstünde, bayraklarda, atkılarda ksacası heryerde boğa simgesini görmek mümkün. Buda turistler tarafından ilgi ve merakla takip ediliyor.
 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
: Costa Del Sol Turu, Canary Island, Granada Turu, İspanya, İspanya Gezisi, İspanya Lüx Otel, İspanya Otelleri, İspanya Tur talepleri, İspanya Turist, İspanya Turizm Bakanlığı, İspanya Turları, İspanya Turu, İspanya Uçak Bileti, Madrid Turu, Malaga Turu, Merida Turu, Ronda Turu, Sevilla Turu, Toledo Turu, Yaz Sezonu İspanya Tur,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!