Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü Del Bosque

İspanya Futbol Milli Takımı antrenörü Vicente del Bosque ile yola devam dedi.

Vicente del Bosque iki yıl daha ekibin başında durmayı kabul ettiğini duyurmasının ardından anlaşmayı imzaladı.

62 yaşındaki teknik adam Del Bosque böylece 2014 Brezilya Dünya Kupası, Fransa’da yapılacak olan 2016 Avrupa Şampiyonası’ nda İspanyol Milli Takımı’ nı yönetecek.

Del Bosque İspanya Milli Takımı’ na devam edeceği haberini hazırlık maçı için gittikleri Ekvator Ginesi’nde basın konferansı sırasında açıkladı. Vicente del Bosque’nin çalıştırdığı İspanya, 2014 Brezilya biletini grup lideri olarak elde etmişti.

İspanya, La Liga & El Clasico heyecanının yanı sıra 2014 Brezilya Dünya Kupası ve 2016 Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına devam ediyor.

Dünyanın en büyük futbol şölenlerinin yaşandığı İspanya La Liga ve muhteşem bir futbol şölenine dönüşen El Clasico heyecanı hızla devam ediyor. Bunun yanı sıra İspanya Milli Takımı 2014 Brezilya Dünya Kupası ile 2016 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları da hız kesmiyor.

Her yıl La Liga,  El Clasico maçları ile binlerce futbol sever hem futbol heyecanını evinde yaşamak hem de İspanya turları ile krallar ülkesini gezme fırsatı yakalıyorlar.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Bosque, El Clasico, İspanya, İspanya La Liga, İspanya Milli Takım, İspanya Milli Takımı, İspanya Milli Takımı Teknik Direktörü, İspanya Turları, İspanyol Milli Takımı, La Liga, Vicente del Bosque,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5