Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Madrid FITUR 2011 Fuarı başladı

19 Ocak, 2011 | 16:57 |

İspanya Madrid FITUR Fuarı başladı

FITUR Feria Internacional de Turismoİspanya Madrid FITUR Fuarı bugün başladı. Bu sene 31. Kez düzenleniyor olan Fitur Uluslar arası Turizm Fuarı 166 ülkeden 10 bini aşkın firmanın katılımıyla bugün başladı.

İspanya ‘nın başketi Madrid ‘te düzenlenen ve 5 gün sürecek olan Fitur Uluslar arası Turizm Fuarı ‘na Türkiye’ den 38 katılımcı ve bir çok ziyaretçi gitti. Türkiye standında İstanbul ve Kapadokya ağırlıklı olmak üzere Türkiye’ nin bir çok bölgesinden turizm firmaları ve tanıtım müşavirlikleri katıldı.

Büyük ilgi görmesi beklenen ve Avrupa’ nın en büyük turizm fuarlarından bir tanesi olan FITUR (Feria Internacional de Turismo) İspanyol basınında da büyük yer alıyor.

İspanya  Madrid Fitur 2011 Basladi

İspanya 2011 Turları

İspanya 2011 turları için rezervasyonların son hızla devam ettiği şu günlerde balayı turlarından kültürel turlara kadar her bakımdan misafirlerine kusursuz hizmet sunan İspanya ve İspanyol Adaları FITUR sayesinden ülkenin ve bölgelerin tanıtımını yaparak turistleri bölgeye daha fazla çekmeyi hedefliyor.

Türkiye ‘ den binlerce kişinin 2011 yaz tatilleri için ilk tercihlerinden bir tanesi olan İspanya, Barcelona, Madrid, Valencia, Malaga gibi şehirleri ve bölgeleri ile göz dolduruyor.

THY ‘nin 2011 yılında direk uçuşlarının başlayacağı Valencia ve Malaga ise Türkiye ‘den İspanya ‘ya gitmek isteyenler için çok büyük kolaylık yaratacak.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Feria Internacional de Turismo, Fitur, Fitur 2011, Fitur 2011 Başladı, İspanya, İspanya 2011, İspanya 2011 Turları, İspanya Fuar, İspanya Fuarları, İspanya Madrid, İspanya Madrid Fitur, İspanya Turları, İspanyol Adaları, Madrid, Madrid Fuarları, THY Malaga, THY Valencia, Turizm Fuarı,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!