Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya La Liga’ da bir Türk yıldız Sercan Yıldırım

13 Kasım, 2010 | 12:11 |

İspanya La Liga ekipleri  tekniği  süratiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Bursaspor’ un genç yıldızı Sercan Yıldırım için kuyruğa girdi.

Valencia – Bursaspor maçından sonra izlemeye alınan Sercan için La Liga’ nın ünlü ekipleri Villarreal, Hercules ve Mallorca’nun kuyruğa girdiğini belirten İspanyol basını üç kulübünde ara transfer için Sercan’ ı listeye aldığını belirttiler.

La Liga’ da heyecan son sürat devam ederken bir yandan da kadro eksiklerini tamamlamaya ve kadrolarını sağlamlaştırmaya çalışan ekipler Sercan’ ın bonservisini Bursaspor’dan almaya çalışacaklar. Takımlarını Sercan ile güçlendirmek isteyen La Liga ekipleri Bursaspor’un  genç oyuncu için istediği 7 milyon Euro bonservis bedelini vermeye razı olduklarını belirten Mallorca, Hercules ve Villareal’ın, Sercan’ı transfer etmek için sıraya giren La Liga ekiplerinin Sercan’ı şimdi alarak 2 sezon içinde en az iki katı fiyata büyük takımlara satma planları yaptıkları bildirildi.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Hercules, İspanya, İspanya Futbol, İspanya La Liga, İspanya La Liga Maçları, İspanya Spor, İspanya Valencia, La Liga, La Liga Haberleri, La Liga Ligi, La Liga Maçları, Mallorca, Sercan Yıldırım,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5