Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Kral Kupası çeyrek final öncesi Mourinho’dan başın toplantısı

17 Ocak, 2012 | 15:33 |

İspanya Kral Kupası çeyrek final ilk maçından önce Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho : “Büyük bir maç ama ben bir şey kanıtlamak zorunda değilim” dedi.

Real Madrid’ li teknik adam Jose Mourinho yaptığı basın toplantısında yarın sahaya çıkaracağı ilk 11′ i söylemezken “Barcelona maçını kazanmayı kariyeriniz açısından önemli bir artı olarak görüyor musunuz?” şeklindeki bir soruya, “Bundan sonra daha kaç tane kupa kazanmam lazım? Benim için artık maç kazanmak sadece kişisel bir memnuniyettir. Çarşamba da aynısı olacak” cevabını verdi. Mourinho, Barcelona karşısında alınacak en iyi sonuç ne olur? sorusunu ise “turu atlamak” diye cevap verdi.

Mourinho’dan Ronaldo’ ya destek

Cristiano Ronaldo hakkında sorulan sorulara karşılık başarılı oyuncuya destek olan Mourinho Cristiano Ronaldo için “Mallorca maçının ikinci yarısındaki Ronaldo, benim için en iyi oyuncuydu. İnsanüstü çalıştı. Bu şekilde çalışıyorsa elbette takımda en önemli futbolcu olur, böyle bir futbolcuya kim dokunur” dedi.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Mourinho, İspanya Kral Kupası, İspanya Kral Kupası çeyrek final ilk maçı, Jose Mourinho, Jose Mourinho Basın Açıklaması, Jose Mourinho basın toplantısı, Jose Mourinho Cristiano Ronaldo, Madrid, Mourinho, Mourinho basın açıklaması, Real Madrid Teknik Direktörü, Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!