Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Turları gezilecek yerleri ve tarihi dokusuyla her yıl milyonlarca turisti ağırlıyor, İspanya Turlarını vazgeçilmez kılan bir diğer etkende hiç şüphesiz La Liga heyecanı…

İspanya Barcelona Madrid

İspanya Avrupa’nın güneybatısında, İber Yarımadası’nda yer alan bir Akdeniz ülkesidir. Güneyde ve doğuda Akdeniz’e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu’na kıyısı olan ülke turistik bakımdan bir hayli köklü ve zengindir.

İspanya, geçtiğimiz yıl ortalama 58 milyon turistle dünyada en çok ziyaret edilen üçüncü ülke durumundadır.

İspanya Turları için en çok tercih edilebilecek tarih şüphesiz festival tarihlerine denk gelen yaz aylarıdır. İspanya yaz turlarının tercih edilmesindeki bir diğer sebep ise Akdeniz sahillerinin tadını çıkarabilmektir.

İspanyol Adaları deniz kum güneş tatilinde her geçen yıl cazibe merkezi haline geliyor.

Yaz aylarında gidilebilecek İspanyol Adaları’ ndan bazıları İbiza, Mallorca Tenerife, Las Palmas şeklinde sıralanabilir.

ispanya- madrid

İspanya Barcelona Madrid turlarına ilgi artıyor

İspanya Barcelona ve Madrid turları ile alış veriş ve kültürü doyasıya yaşamak  mümkündür.

Madrid alışveriş merkezleri ile dünyanın en önemli şehirleri arasında yer alırken, Barcelona krallıklar ülkesini ziyaret ederek o havayı solmak mümkündür.

İspanya’ da gezilecek yerler

İspanya ; Barcelona, Madrid, Cordoba, Granada, Ibiza, Mayorka, Sevilla Valencia gibi şehirlerin yanı sıra İspanyol Mutfağının yemeklerini İspanya Gurme Turları ile muhteşem lezzetlerini tatmakta mümkün.

 Arkadaslarinla Paylas

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona, İbiza, İspanya, İspanya Barcelona, İspanya Barcelona Madrid, İspanya Gezilecek yerler, İspanya Gurme Turları, İspanya Hakkında, İspanya La Liga, İspanya Madrid, İspanya Tur, İspanya Turları, İspanya' da gezilecek yerler, İspanyol Adaları, İspanyol mutfağı, La Liga, Las Palmas, Madrid, Mallorca Tenerife,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!