Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya Cibeles Moda Haftası başladı

17 Eylül, 2011 | 16:04 |

İspanya Cibeles Moda Haftası dünyaca ünlü mankenlerin katılımıyla 16 Eylül ‘ de İspanya Madrid ‘te başladı.

Dünyaca ünlü mankenlerin yer aldığı defilelerde, 2012 ilkbahar-yaz modası için genellikle göz alıcı renklerden oluşan, orijinal ve rahat kıyafetlerden oluşuyor.

Adolfo Dominguez markasının kadın kıyafetlerinin tasarımcısı Tiziana Dominguez,  Cibeles Moda Haftası hakkında yaptığı konuşmada bu seneki kreasyonları ile ilgili”2012 ‘de çok özgür ve neşeli bir moda olacak. Bizim renklerimizde sarı, turkuaz ve pembe hakim olacak. California ruhu yani, güneş, kum ve çok fazla güleryüz var. Babamın yaptığı erkek koleksiyonunda da keten ağırlıklı, birbiriyle bağlantılı kıyafetler var” dedi.

İspanyol stilist, “Moda nereye gidiyor?” sorusuna ise “Yeni tasarım bence bilinen malzemeleri farklı bir şekilde karıştırmak. Bir yazar gibi, yani A, B, C, D, belli olan harfler ama onu farklı ifadelerle kullanabiliyor. Bizim için de öyle. Modanın temel anlamda tamamen keşfedildiğini düşünüyorum. Yenilik bunları farklı bir şekilde karıştırmak. Şimdi 1960’lı yılların malzemelerini kullanıyoruz ama bazen de gelecekçi olabiliyoruz. Hiçbir kural yok, herşey sonsuz bir şekilde karıştırılabilir” şeklinde yanıt verdi.

Cibeles Moda Haftası ‘na yaklaşık 35 ünlü İspanyol Moda Markası katılıyor.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Adolfo Dominguez, Adolfo Dominguez markası, Cibeles, Cibeles Moda, Cibeles Moda Haftası, İspanya, İspanya Cibeles Moda Haftası, İspanya Madrid, İspanyol Moda Markaları, İspanyol stilist, Madrid, Tiziana Dominguez,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5