Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İspanya 2011 Yaz Tatilinde en popüler bölgelerden

04 Ocak, 2011 | 10:28 |

İspanya 2011 Yazı için en popüler bölgeler arasında…

İspanya 2011 Yazı için en popüler bölgeler arasında yer alırken Türkiye’ de listede yer alan isimler arasında.

Seyahat acenteleri ve tur operatörleri ile yapılan inceleme ve yapılan araştırmalara göre İspanya, Türkiye, Fransa gibi yaz tatilleri için uygun olan bölgelerin satışlarına şimdiden başlanıldığı, kış aylarında gidilebilecek bölgelerin satışlarının ise hızla devam ettiği bildiriliyor.

Yurtdışında ki seyahat acenteleri 2011 Yaz Tatili için favori olarak Türkiye’ yi gösterseler de, Türkiye’ de yaşayanların ilk tercihleri Avrupa’ nın en canlı ve popüler bölgelerinden bir tanesi olan İspanya’ dan yana.

İspanya; Barcelona, Madrid, Kanarya Adaları, Endülüs, Valencia gibi birbirinden ünlü şehirleri ile bir çok alternatifi misafirlerine sunuyor. 2011 Tatil planlarında erken davranarak avantajlardan faydalanmak isteyen bir çok kişi seyahat acentelerinin yolunu tutuyor. 2011 Yaz Tatili için en çok tercih edilen İspanya bunun yanı sıra balayı turları ile de rağbet görüyor.

İspanyol Adalarında Balayı Keyfi

2010 yılında yoğun ilgi gören Kanarya Adaları 2011 yılı Balayı Turlarında da en gözde…
Kanarya Adaları, dünyanın en önemli eşsiz plajlarına sahip olması ile dikkatleri üzerine çekerken özellikle balayı çiftleri tarafından tercih ediliyor. Yıl içersinde düzenlenen karnavalları ile misafirlerine İspanyol kültürünü tanıtan Kanarya Adaları’nda dalışta yapılabilmektedir.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
2011 Yaz Tatili İspanya, Barcelona, Endülüs, İspanya 2011, İspanya Turları 2011, İspanyol Adaları 2011, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları 2011, Madrid,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5