Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

İbiza’ da fırtına estirecek bir isim…

30 Ağustos, 2014 | 16:06 |

İbiza Partileri, David Guetta, İspanya İbiza

İspanyol Adaları’ nın en eğlenceli ve coşkunun bir arada yaşandığı İbiza’ da gündüzleri deniz kum güneşin tadını çıkaranlar geceleri birbirinden ünlü isimlerin ve dünyaca ünlü DJ’ lerin müzikleri ile sabahın ilk ışıklarına kadar çılgınca eğlenmeye devam ediyorlar.

İbiza gece hayatından vazgeçmeyen isimlerinden bir tanesi de geçtiğimiz günlerde yine İbiza’ ya tatile giden televizyon dünyasının uslanmaz ismi Paris Hilton’ du.

Paris Hilton İbiza tatilinde gündüzleri denizin keyfini çıkarırken geceleri girdiği DJ kabininde hem kendisi coştu hem de tatilcileri coşturdu.

DJ David Guetta İbiza’ dan dünyayı coşturmaya hazırlanıyor

Paris Hilton İbiza David Guetta PioneerDj David Guetta’ nun Ibiza ‘ da 11 ve 18 Eylül tarihlerinde İbiza’ da büyük bir partiye ev sahipliği yapacak. DJ David Guetta İbiza’ da 2 ayrı performans sergileyecek.

Dünyanın en büyük partilerinde DJ kabininde yer alan yakışıklı DJ David Guetta İbiza’ dan sonra dünyanın en mistik ülkelerinden bir tanesi olan Hindistan’ da da performans sergileyecek. Ünlü DJ’ in bu performansı da merakla bekleniyor.

2006 yılından bu yana aldığı başta En İyi Ibiza Gecesi ile başlayan ödül listesine Grammy olmak üzere bir çok ödül alarak eğlencenin sürekli devam ettiği ada ile adeta özdeşleşti.

İbiza ve Yükselen İspanya Turizminin arka yüzü

Avrupa’ nın en gözde turizm merkezlerinden bir tanesi olan İspanya kültürel bakımdan tüm zenginliklerini Endülüs Turları’ nın gizemi ile sunuyor.
Haberin tamamı için tıklayınız…

ibiza-610x90

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
David Guetta, David Guetta 2014, David Guetta ibiza, DJ David Guetta, DJ David Guetta İbiza, El Clasico, İbiza, İbiza Adası, İbiza gece hayatı, İbiza Geceleri, İbiza Partileri, İbiza plajları, İbiza turları, İspanya Gece Hayatı, İspanya ibiza turları, İspanyol Adaları, La Liga, Paris Hilton İbiza, Yunanistan Gece Hayatı,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5