Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Guti İspanya’da “Haydi Guti’ ye Gidelim”

16 Kasım, 2011 | 16:43 |

Guti İspanya ‘da kapalı gişe oynuyor. İspanyol bir tiyatro grubunun sahnelediği “Hadi Guti’ye gidelim” oyunu büyük ilgi gördü.

Emlak şirketinde çalışan 4 işçinin Beşiktaşlı futbolcuyu kaçırmasını ele alan komedide, bu kişiler, daha sonra birbirine düşüp, yıldız oyuncudan kurtulmanın yollarını arıyor.

Beşiktaş’ın yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Guti Hernandez İspanya’da tiyatro oyununa konu oldu.  Guti ile ilgili komedi ilk günde kapalı gişe oynadı.

İspanya ‘da tiyatro topluluğunun sahnediği oyun emlak şirketinde çalışan 4 işçinin milyoner olma hayaliyle yıldız futbolcuyu kaçırmasını ele alıyor ve akabinde gelişen absürd olaylar komik bir şekilde ele alınıyor. Guti’nin popüler kişiliğinden faydalanmaya çalışan bu kişiler, Guti ‘yi  kaçırdıktan sonra nasıl para kazanacaklarını bilemeyince birbirine düşüp, ondan kurtulmanın yollarını aramaya başlıyor.

Yönetmen Albert Boronat Herrero oyunu sadece Barcelona’da değil Guti ‘nin 16 yıl forma giydiği Madrid’te de büyük ses getireceğini söyledi. Başarılı yönetmen oyuna gelmesi için Guti Hernandez’ e özel bir davetiye gönderdiklerini ve cevap beklediklerini de sözlerine eklemeyi ihmal etmedi.

Barcelona’da bir ay sahnelecek olan oyun daha sonra Madrid ve diğer İspanya şehirlerinde de sahnelecek.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona, Guti, Guti Barcelona, Guti Hernandez, Guti İspanya'da Guti İspanya, Guti MAdrid, Guti Tiyatro, Guti Tiyatro Oyunu, Haydi Guti'ye Gidelim, İspanya, Madrid,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5