Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Barcelona teknik adamı Guardiola Hastaneye Kaldırıldı

03 Mart, 2011 | 14:09 |

Barcelona teknik adamı Guardiola Hastaneye Kaldırıldı

Barcelona’nın başarılı teknik adamı Pep Guardiola Valencia Barcelona deplasmanından sonra sırt ağrılarından dolayı hastaneye kaldırıldı.

İspayanyol Basınından alınan bilgilye göre Pep Guardiola Valencia Barcelona deplasmanından sonra USP Dexeus Hastanesine kaldırıldı. Uzun zamandır sırt ağrılarından şikayetçi olan 40 yaşındaki Guardiola teknik adam Valencia deplasmanından sonra hastaneye kaldırıldı. Tedavisi devam eden Guardiola’ nın ne zaman hastaneden çıkacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok.

Uzunca bir süredir sırt ağrılarından şikayetçi olan Guardiola, Valencia deplasmanından takımını yalnız bırakmamak için tedavisini ertelemişti. Valencia Barcelona maçını yedek klübesinden izleyen ve maç boyunca ağrıları sebebiyle yerinden kalkamayan başarılı teknik adam maç dönüşü hastaneye kaldırıldı.

Valencia Barcelona Maçında Pep Guardiola yerine takıma talimatları yardımcısı Tito Vilanova verdi.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona Teknik Adamı, Guardiola, Guardiola Hastane, Guardiola Hastaneye Kaldırıldı, Guardiola Rahatsızlığı, İspayanyol Basını, Pep Guardiola, Pep Guardiola Valencia Barcelona, Tito Vilanova, Valencia Barcelona, Valencia Barcelona Maçı,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!