Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

FC Barcelona ‘dan taraftarlarına büyük promosyon

10 Kasım, 2011 | 16:41 |

Barcelona – Real Madrid maçına gidecek herkese, 2 gece bedava otel konaklaması verilecek.

Tur operatörü World Travel Service ile Barcelona Kulübü işbirliğinde düzenlenen büyük promosyonda dünyanın her yerinden Barcelona Real Madrid maçına giden herkese Madrid ‘te 2 gece bedava otel konaklaması verilecek.

FC Barcelona ‘dan taraftarlarının yüzünü güldürecek promosyon

Dünyaca ünlü tur operatörü World Travel Service ‘nin ( WTS ) girişimiyle gerçekleştirilen bu büyük promosyona göre, 15 Kasım ‘a kadar WTS ile irtibata geçerek maç biletini alan herkese, Madrid‘te 10-12 Aralık tarihleri arasında bedava otel konaklaması verilecek. Promosyon 4 ve 5 yıldızlı oteller için geçerli olmamakla birlikte yalnızca 3 yıldızlı oteller için geçerli olacak.

FIFA 2010 Dünya Kupası Resmi Tur Operatörü olan WTS, spor organizasyonlarındaki deneyimi ile yılın her dönemi özellikle yurtdışındaki maçlara organizasyonlar düzenliyor. WTS ‘nin , spor turları kapsamında 11 Aralık ‘ta gerçekleştirilecek olan Real Madrid – Barcelona maçı için yolcularına hazırladığı bu özel promosyondan yararlanmak isteyenler, 15 Kasım ‘a kadar wts@wts.com.tr adresine mail atabilir ya da 0 212 237 90 60 nolu telefondan WTS ‘ye ulaşabilirler.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Barcelona Real Madrid promosyonu, FC Barcelona, FC Barcelona maçı, FC Barcelona Real Madrid maçı, Maç turları, Real Madrid – Barcelona, Real Madrid – Barcelona maçı, Real Madrid – Barcelona maçı ne zaman, Real Madrid Barcelona, World Travel Service, World Travel Service promosyon,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5