Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

David Silva Kanarya Adaları’ nda

06 Temmuz, 2012 | 10:34 |

Manchester City’ nin başarılı oyuncusu David Silva tüm yılın yorgunluğunu ve stresini İspanyol Adalarından Kanarya Adası’ nda atıyor.

EURO 2012′de İspanya Milli Takımı’nın kupayı kaldırmasında büyük rol oynayan yetenekli futbolcu David Silva yorucu bir sezonun ardından dinlenmek için Kanarya Adaları’nı seçti.

Ünlülerin gözde tatil yerlerinden birisi olan Kanarya Adaları muhteşem denizi ve Akdeniz insanın sıcaklığı ve sevecenliği ile apayrı birer karaktere sahip. Avrupa’ nın en turist alan bölgelerinden birtanesi olan Kanarya Adaları’ nda isterseniz deniz kum güneş tatili yapabilir, isterseniz köklü İspanyol kültürünün izlerini görebilirsiniz.

Her bütçeye hitap eden Kanarya Adaları farklı otel alternatifleri ile her zevke hitap ediyor.

Avrupa’nın yeni gözdesi; Kanarya Adası

Kanarya Adaları, dünyanın en önemli ve eşsiz sahillerini barındırmaktadır. Kanarya Adaları balayı turları ile de Avrupa’da en çok dikkat çeken destinasyonlardan birtanesi olma özelliğini taşıyor.

Kanarya Adaları her yıl düzenlenen bir çok festival ile binlerce turisti ağırlamaktadır.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
David Silva, David Silva Kanarya Adaları, EURO 2012, EURO 2012'de İspanya Milli Takımı, İspanya Kanarya Adaları, İspanya Milli Takımı, İspanyol Adaları, İspanyol Adaları Tatili, Kanarya Adaları, Kanarya Adaları Balayı, Kanarya Adaları Tatili, Kanarya Adası, Manchester City, Manchester City David Silva,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!