Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Cristiano Ronaldo Müzesi açılıyor!

05 Aralık, 2013 | 14:58 |

Cristiano Ronaldo Müzesi Açılıyor

La Liga ‘ nın muhteşem oyuncusu Real Madrid’ li Cristiano Ronaldo’nun doğum yeri Madeira Adası’ndaki Funchal kentinde, kişisel eşyalarının, ödüllerinin sergileneceği müzenin açılış tarihi belli oldu.

Cristiano Ronaldo doğduğu yerde annesi ve oğluyla gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ronaldo, kariyerinde kazandığı birçok ödül, hatıra fotoğraf ve kişisel eşyalarının sergileneceği müzenin 15 Aralık’taki açılış törenine katılacağını bildirdi.

İspanyol basınının, FIFA Ballon D’oR (Altın Top) Ödülü’nü kazanma olasılığına ilişkin sorularını yanıtlayan Portekizli oyuncu, bu ödülün sadece başarılı olanlar için verildiğini ve adayı olarak gösterilmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.

İspanyol ligi La Liga’nın yıldız oyuncusu Ronaldo 2012-2013 sezonunun “en değerli futbolcusu” ödülüne de layık görülmüştü. Real Madrid’ in yıldız oyuncusu, sakatlığının ardından devam eden tedavi sürecinin bir kısmını Madeira Adası’nda geçireceğini ve bu süre zarfında müzenin açılış hazırlıklarını kontrol edeceğini ifade etti.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Müzesi, FIFA Ballon D'or, İspanyol Basını, İspanyol ligi, İspanyol ligi La Liga, La Liga, Real Madrid Cristiano Ronaldo, Real Madrid Ronaldo, Ronaldo Müzesi,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
5