Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Cristiano Ronaldo’ dan Jose Mouriho hakkında açıklamalar

30 Aralık, 2013 | 15:52 |

Cristiano Ronaldo Globe Soccer Ödülü
Dubai’de ‘Globe Soccer’ ödülünü kazanan Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, ödül töreni sonrası yaptığı açıklamada Jose Mourinho hakkındaki soruları yanıtladı.

Cristiano Ronaldo, geçen sene Portekizli teknik adam Jose Mourinho Real Madrid teknik patronu iken bir TV kanalında eski oyuncusu ve vatandaşı Ronaldo için yaptığı eleştiride “Belki de her şeyi en iyi kendisinin bildiğini zannediyor” demişti ve bu laf uzun süre gündemde kalmış ve Portekizli oyuncu Ronaldo’dan ise her hangi bir cevap gelmemişti.

Cristiano Ronaldo : Ben kinci adam değilim

Globe Soccer Ödül gecesi Cristiano Ronaldo’ya sorulan “Eski teknik direktörünüz Jose Mourinho’yu affettiniz mi ?” şeklindeki soruya yıldız oyuncu ilk kez cevap verdi. Ronaldo açıklamasında “Affetmek mi? Ben herkesi affederim” dedi ve ekledi “Benim kimse ile aramda bir anlaşmazlık olmaz. Ben kinci biri değilim. Hiç benim herhangi birisi hakkında kötü konuştuğumu duydunuz mu? Ben sadece her zaman başarılı olmak istiyorum. Eğer benim çevremde ki insanlar da benim kadar iyi ise o zaman her şey iyi” şeklinde devam etti.

Real Madrid’in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo Ballon d’Or ödülü hakkında ise şunları söyledi: “Hak ediyor muyum bilmiyorum. Belki geçen sene ki ödülü de ben hak etmiştim yada ondan önceki yılı da. Bence ben Ballon d’Or ödüllerini her sene hak ettim. Ben her ödülü ,kupayı kazanmayı seven bir insanım ama bu benim elimde olan bir durum değil. Ben tabii ki bu sene bu ödülü çok kazanmak istiyorum ama bazen kazanıyorsun , bazen de kaybediyorsunuz .Tıpkı hayat gibi”

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Ballon d'Or ödülü, Ballon d’Or, Cristiano Ronaldo, Cristiano Ronaldo Ballon d'Or, Cristiano Ronaldo Jose Mouriho, Globe Soccer, Globe Soccer Ödül gecesi, Globe Soccer Ödülü, Jose Mouriho, Real Madrid, Real Madrid Cristiano Ronaldo, Real Madrid Ronaldo, Real Madrid Teknik Direktörü,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!