Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Cameron Diaz, Tom Cruise ve İşte İspanya

17 Temmuz, 2010 | 14:46 |

İspanya’ da geçen ve Tom Cruise ve Cameron Diaz’ın başrollerini paylaştığı aksiyon komedi tarzındaki Knight and Day(Gece ve Gündüz) filmi tüm dünyada vizyona girdi.

Filmin yönetmenliğini Walk The Line, 3:10 To Yuma, Identity ve Girl, Interrupted gibi filmleriyle tanınan James Mangold üstlenmiş. Heyecan ve aksiyonun bol olduğu film Dünyanın en güzel ülkelerinden olan İspanya’nın hayranlıkla izlenecek sokaklarında geçiyor.

Sıradan bir yaşam süren genç bir kadının, tesadüfen tanıştığı gizli bir ajanla yaşadığı macerayı konu alan filmde tren, plaj, otoyol, uçak, arena, kısaca heryerde aksiyon sahneleri bolca kullanılmış.

Dünyanın en köklü kültürlerinden olan İspanyol kültürü ve esintilerinin dikkat çektiği Knight and Day(Gece ve Gündüz) filminin diğer oyuncuları ise Peter Sarsgaard, Jordi Mollà, Viola Davis, Paul Dano, Falk Hentschel, Marc Blucas, Lennie Loftin, Maggie Grace, Rich Manley, Dale Dye.

Knight and Day’in İspanya Galası çok konuşuldu
Cameron Diaz ve Tom Cruise, en son 2001 yılında Vanilla Sky filmi için bir araya gelmişti. Geçtiğimiz günlerde yapılan İspanya galasında biraraya gelen ikili, çok heyecanlı olduklarını söylediler. Galaya eşi Katie Holmes ile gelen Tom Cruise gece boyunca eşinden ayrılmadı. Aksiyon, casusluk, romantizm ve komediyi iç içe geçiren film eleştirmenlerden de tam not aldı.


 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
Cameron Diaz, Gece Gündüz, İspanya, İspanya sokakları, Knight and Day İspanya Galası, Sevila Sokakları, Sevilla, Tom Cruise,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!