Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Barcelona ‘nın yıldızı Pique Shakira ile birlikte

14 Ocak, 2011 | 16:28 |

Barcelona’nın yıldızı Pique Shakira ile birlikte

Pique ve Shakira birlikteler

Barcelona’nın yıldız oyuncusu ve milli takımımızın vazgeçilmez oyuncusu Pique Shakira ile birlikteliği ile muhteşem oyunculuğundan sonra özel hayatı ile de gündemde.

2010 Dünya Kupası Müziklerini yapan dünyaca ünlü şarkıcı Kolombiyalı şarkıcı Shakira ile Barcelona’ nın defans oyuncusu ve olmazsa olmazı Gerard Pique ’nin aşk yaşaması futbol ve müzik dünyasında son günlerde en çok konuşulan konulardan.

Milli Takımımız ve Barcelona ’nın defanstaki garantisi olan Pique ile Shakira birlikteliği için İspanyol Gazeteleri  “yılın birlikteliği” derken ikilinin 2010 Dünya Kupası Müziklerinin çalışmaları sırasında tanıştığı arkadaşça başlayan ilişkinin daha sonra aşka dönüştüğü biliniyor.

Dünyanın en iyi futbol takımlarından olan Barcelona ’ nın yıldız oyuncusu ve İspanya Milli Takımımızın yıldız futbolcusu Pique ile Shakira ilk kez İspanya’ nın Şampiyonluk Kutlamaları sırasında bir araya gelmişlerdi.

Pique sevgilisi Shakira yeniden birlikte

Pique sevgilisi Shakira ile birlikteliğinin sallantılı bir dönemden geçmesine rağmen geçen haftasonu yeniden bir araya gelerek birlikteliklerine devam ediyorlar.

Sport Gazetesinin haberine göre ünlü şarkışı Shakira ile İspanyol Yıldız Pique geçtiğimiz Pazar günü Girona’daki Blanes plajında görüldüler.

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
2010 Dünya Kupası, 2010 Dünya Kupası Müzikleri, Barcelona Defans Oyuncusu, İspanya Milli Takımı, İspanya Şampiyonluk Kutlamaları, Kolombiyalı Şarkıcı, Pique, Pique ile Shakira, Pique Sevgilisi, Pique Shakira, Pique ve Shakira, Shakira,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!