Doya Doya Ispanya

Ispanya Tren

Madrid Salamanca Toledo

Ispanya Sarap Turlari

Barcelona Katedrali’nde Tito Vilanova için ayin

29 Nisan, 2014 | 15:32 |

tito-vilanova-barcelona-katedrali

Geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden başarılı teknik direktör Tito Vilanova için Barcelona kulübü Barcelona Katedrali’nde ayin düzenledi.

Tito’nun ailesinin yanı sıra Barcelona Kulübü’nün mevcut ve eski yöneticileri, Barcelona teknik heyeti, Barcelonalı futbolcular ve taraftarlar ile yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı Barcelona Katedrali’ ndeki ayin, sokaklara kurulan dev ekranlardan da yayınlandı.

Barcelona Katedralinde düzenlenen ayinde konuşan Barcelona Kardinali Lluis Maria Martinez Sistach, “iyi ve alçak gönüllü bir insan” olarak tanımladığı Vilanova’nın “hayatında gösterdiği gayret ve çalışma kültürüyle örnek biri olduğunu “söyledi.

Tito’nun Barcelona teknik direktörü olduğunda yardımcılığını yapan Jordi Roura, “O Barcelonacılığa inanan biriydi” derken, “İş arkadaşım, dostum, kardeşim. Aramızdan ayrıldın ve seni ne kadar özleyeceğimizi tahmin bile edemezsin. Aramızda geçen konuşmalarda halen birbirimizin düşüncelerini daha iyi tanıyabileceğimiz birçok çok kelime eksik kaldı. Çok şeyleri paylaştık. Birlikte yaşadıklarımız, senin yokluğunda çekeceğimiz acılardan çok daha güçlü. Senin değerine her zaman büyük saygı duydum” sözleriyle ayine katılanlardan uzun süre alkış aldı.

Kaynak: Nationalturk.com

 Arkadaşlarınla Paylaş

Burada tatil anılarınızdan bahsedebilirsiniz.

Note: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak.
arcelona kulübü, Barcelona, Barcelona Kardinali Lluis Maria, barcelona katedrali, barcelona katedrali ayin, Barcelona teknik heyeti, Barcelonalı futbolcular, Tito Vilanova, tito vilanova ayin, tito vilanova ayini, Tito Vilanova Barcelona,
YORUMLAR
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!